Juuksuriteenused meestele

Juuksed on iga inimese jaoks tähtis teema, sest see, millised on meie juuksed, räägib meie kohta palju, määrates sageli liigagi suurel hulgal välimusest. On me juuksed kohevad ja paksud, õhukesed ja peadligi hoidvad, siledad ja pehmed või justkui väga “karvased”? Miks on ühed õnnistatud tõeliselt kaunite juustega, samal ajal kui teised proovivad kõiki vahendeid, et oma õhukesi juukseid paksemaks muuta ja kasvama panna?

Juuksed on vast iga inimese jaoks tähtis teema, sest see, millised on meie juuksed, räägib meie kohta palju, määrates sageli liigagi suurel hulgal välimusest. On me juuksed kohevad ja paksud, õhukesed ja peadligi hoidvad, siledad ja pehmed või justkui väga “karvased”? Miks on ühed õnnistatud tõeliselt kaunite juustega, samal ajal kui teised proovivad kõiki vahendeid, et oma õhukesi juukseid paksemaks muuta ja kasvama panna?

Juuksed on hea tervise, tervisliku toitumise ja eeskujuliku eluviisi näitajateks, mis on iga inimese uhkuseks. Just seetõttu tuleb lisaks tervislikule eluviisile ja toitumisele hoolitseda eriliselt ka juuste eest.

Kuigi heade toodete ja õige hooldamisega võib korda saata imesid, sõltub siiski hirmuäratavalt palju juuste väljanägemisest ka geneetikast. Mõned naised võivad tänada oma häid geene ja nautida ilusate juuste rõõme, tegemata nende hooldamiseks midagi erilist. Olgu aga geenid kui tahes head, reageerivad juuksed ühtede esimestena kehas ja kliimas toimuvatele muudatustele. Jäid haigeks, oled stressis, söögiisu on kadunud, oled järsku kuuma päikese käes või vastupidi – Eestisse saabus järjekordne pikk ja juustele kurnavalt mõjuv talv? Uskuge, muutusi näete oma juustelt ruttu.

Tihti pööratakse juuste puhul tähelepanu vaid nn nähtavale osale, aga tegelikult algavad terved ja ilusad juuksed peanahast, kus on juuste juur. Just juuksejuurele ja peanahale peaks pöörama erilist tähelepanu, eriti kui juustega on probleeme, sest peanahk on väga sarnane näonahale, vajades erilist hooldust. Kõige lihtsam viis peanahka hooldada on juukseid õigesti pesta.

NB! Lõikuse hind sõltub juuste pikkusest, soengu keerukusest ning ajakulust.      
         
  Noor-
juuksur
Juuksur Vanem-
juuksur
 
         
Juukselõikus 17 20 23 EUR
pesu, peamassaaž, lõikus, kuivatus        
         
Mudellõikus 18 22 25 EUR
pesu, peamassaaž, lõikus, kuivatus        
         
Juuste lihtne masinlõikus (ühe tallaga lõikus) 8 10 12 EUR
         
Juuste masinlõikus (mitme tallaga lõikus) 11 13 15 EUR
         
Juuste tattoo kokkuleppel juuksuriga  
         
Juuste toonimine MEN RESHADE 17 20 23 EUR
pesu, tooniv vaht mõjuajaga 5min, kuivatus        
·         koos lõikusega ....+ 10 EUR        
         
Habeme kujundamine/piiramine 6-10 8-12 10-15 EUR
Kaela puhastus / bakenbardide piiramine 5 6 7 EUR

 

 

 

 

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.