Grete - juuksur

Lisainfo

Olen pärit Lääne-Virumaalt ühest armsast ning väikesest külast nimega Aaspere. See oli imeilus aeg kus ma veetsin oma õnneliku lapsepõlve ning just seal ma sain ka oma esimesed kogemused juuksuri valdkonnas.

Minu käest on korduvalt küsitud, miks ma õppisin juuksuriks? Tegelikult oli nii, et mulle juba lapsepõlves meeldisid väga punutised ja ma katsetasin neid tihti oma sõbrannade peal, et näha kuidas need välja näevad ning kui raske neid teha on. Ma otsisin alatasa internetist uusi ja huvitavaid punutisi ja soenguid. Kui olin juba vanem siis kodus värvisin ema ja õe juukseid ja mulle see meeldis. Ma olen pärit paljulapselisest perest ja tänu sellele pidin ka oma vendade juukseid tihti lõikama. Nii see pisik minu sisse puges ning peale seda kui mu õde ja üks väga hea sõbranna veel soojad soovitused kaasa andsid, võtsin ette tee pealinna Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri ametit õppima.

Mõte õppida juuksuriametit tuli mul suhteliselt hilja, keskkooli lõpus. Enne seda uskusin, et minust saab kas matemaatikaõpetaja või noorsootöötaja. Muidugi oli mul mõtetes veel palju teisi asju, mis mulle teha meeldiks, sest noor inimene otsibki ju oma kohta siin maailmas.

Mulle ei meeldi rutiin ja see oli ka üks põhjustest miks tundus olevat juuksuriamet just minu jaoks. Igas päevas on midagi uut ja kaks päeva ei ole kunagi täiesti samasugused. Samuti meeldib mulle väga õppida ja juuksuri amet on just selline, kus saab kogu aeg uusi teadmisi omandada ning neid ka järgi proovida.

Mulle meeldib tohutult see emotsioon, mis kliendid jätavad kui töö on õnnestunud nii, et mina ja tema on rahul. See on nii võimas tunne, et ainuüksi selle tõttu võiks juba juuksuritööd teha.

Vabal ajal meeldib mulle erinevatel üritustel käia vabatahtlikuna abis. Miks? Järjekordselt saan vastata, et emotsiooni pärast, see on lihtsalt nii hea tunne kui oled saanud näiteks mingi üritusele oma õla alla panna ning oma panuse anda. Näiteks olen igal aastal Eesti Ööjooksul olnud vabatahtlik ja näen kuidas see üritus muudkui areneb ja kasvab koos minuga seal tiimis.

Lisaks kõigele armastan ma kaljuronimist, rulluisutamist ja laulmist.

Tulge juuksurisse, ma ootan Teid!

 

Siin on mõned juuksur Grete tehtud tööd:

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.