Renophase naharavi

Laboratoires RENOPHASE Paris -  Ravitehnoloogia, mis eristub!
 
Laboratoires RENOPHASE Paris kõrgetasemelisimad ja nõudlikeimad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid on välja töötanud innovatiivse  ja erilise tehnoloogia, et ravida nahka ja ergastada nahas toimuvaid protsesse, mis on mõjutatud teguritest, millega meie nahk igapäevaselt kokku puutub. Peamisteks naha probleemide põhjustajateks on vabad radikaalid (stress, saastunud õhk ja UV kiired), hormoonid ja halb naha mikrotsirkulatsioon (vereringe).

Laboratoires RENOPHASE Paris sarja tooted on vesinikumolekulidega ioniseeritud. See tagab, et  koostisained on stabiilsed ja kaitstud, muudavad naha läbitavust ja võimendavad ainete imendumisprotsesse. Selline enneolematu ja ainulaadne tehnoloogia tagab 80%-lise imendumistaseme, mis on seni konkurentsitu.

Laboratoires RENOPHASE Paris ravi-peelingud mõjutavad nahka rakutasemel. Glükoolhape on osaliselt neutraliseeritud amiinohapetega, et paremini sobituda erinevatele nahatüüpidele põhjustamata tugevat naha ärritust ja ketendust. Lisaks on happekompleks rikastatud rohkelt antioksüdantidega ja looduslike fütoöstrogeenidega (saadud metsikust vesijamsist ja sojaoast), mis tasakaalustavad naha hormoontasakaalu ja reguleerivad rasunäärmete tööd ning kingivad nahale nooruslikkuse. 
 
Protseduuri päeval on KEELATUD solaarium, sauna külastus, aktiivne sport ja alkoholi tarvitamine. Ravikuuri ajal on keelatud solaariumi külastamine, aaloe vera ekstrakte ja eeterlikke õlisid sisaldavate preparaatide kasutamine.
 
Laboratoires RENOPHASE Paris ravikuuri tulemused:
- maailmas 80%
- Eestis 95 %
 

 

Reprogrammeriv peeling 45 minutit 59 EUR
Intensiivselt elustab rakkude ainevahetust ja vereringet, mille tulemusel toimub naha puhastusprotsess ja uute rakkude tootmine. Tugevdab nahaaluskude ja veresoonte seinu, mistõttu väheneb kuperoosa ja rosacea probleem. 
Protseduuri läbiviimisel kasutatakse 1,9 ph-ga 68%-list glükoolhapet koos aktiivainetega, mida hoitakse ja masseeritakse näol 5-15 minutit, mille järgselt kantakse näole rahustav kreem ja nahatüübile ja probleemile sobiv mask. 
Soovitav on protseduure võtta kuurina 7-14 päeva tagant, minimaalselt 6 korda (max 12 korda), et vabaneda probleemist täielikult.
Suurepärane protseduur alustamaks ükskõik millist ravikuuri. Sobilik  ka kuuliseks protseduuriks. 
         
Keratoreguleeriv peeling 45 minutit 59 EUR
Protseduur on mõeldud kroonilise rasunäärme põletikuga nahale ja on suunatud keratiniseerimise protsesside normaliseerimisele, ainevahetusprotsesside aktiviseerimisele naha rakkudes. Piiling toimib põletikuvastaselt, stimuleerib naha taastumise protsesse, eemaldab lühikese ajaga akne järgselt tekkinud paisu nähud, ahendab laienenud poore, ühtlustab näonaha jume ja tasandab naha stuktuuri. Ennetab uut akne teket.
Protseduuri läbiviimisel kasutatakse 1,8 ph-ga 70%-list glükoolhapet koos aktiivainetega, mida hoitakse ja masseeritakse näol 5-15 minutit, mille järgselt kantakse näole rahustav kreem ja põletikuvastane mask. 
Soovitav on protseduure võtta kuurina 7-14 päeva tagant, minimaalselt 6 korda (max 12 korda), et vabaneda probleemist täielikult.
         
Renew Collagens peeling 45 minutit 59 EUR
Protseduur on mõeldud naharakkude uuendamiseks, naha loomuliku vananemisprotsesside aeglustamiseks, nahaaluskoe tugevdamiseks ning veresoonkonna tugevdamiseks.  Intentsiivselt aktiveerib kollageenvalke tootma kollageenkiude.  Ideaalne raviprotseduur sensitiivsele ja kuperoosa nahale.
Protseduuri läbiviimisel kasutatakse 2,0 ph-ga 65%-list glükoolhapet koos aktiivainetega, mida hoitakse ja masseeritakse näol 5-15 minutit, mille järgselt kantakse näole rahustav kreem ja nahatüübile ja probleemile sobiv mask. Kokku tuleb protseduuri jaoks varuda ca 50 minutit. Soovitav on protseduure võtta kuurina 7-14 päeva tagant, minimaalselt 6 korda (max 12 korda), et vabaneda probleemist täielikult.
Sobilik ka kuuliseks protseduuriks või enne süstimise protseduure. 
         
BioDermabraasia Briliant 75 minutit 72 EUR
Protseduur, mis praktiliselt asendab mehaanilise puhastuse. Sobib sügavpuhastamiseks, pooride vähendamiseks, naha ainevahetuse kiirendamiseks, naha struktuuri ja jume ühtlustamiseks  ning annab näole suurepärase liftingu.
Protseduuri käigus mõjutatakse nahka 2-etapilise mikroärritamise kaudu, mille tulemusel aktiviseeruvad nahas bioloogilised protsessid: basaalkihis keratinotsüütide proliferatsioon (paljunemine), tseramiidide (niiskuse säilitajad) ja loomuliku niisutusfaktori süntees, derma rakkudevahelise aine süntees, paraneb rakkude ja kudede hapnikuvarustus, paraneb kudede varustus toitainetega ja toimub lämmastiku ainevahetuse produktide eemaldamine. 
I-etapis mõjutatakse nahka 25%-lise osaliselt neutraliseeritud ja fütoöstrogeenidega rikastatud glükoolhappe maskiga. II-etapis teostatakse ensüümpasta abil mehaaniline lihvimine, mille tulemusel eemaldatakse patoloogiliselt moondunud rakud, hüperpigmentatsiooni kolded, kihistunud ketud ja pindmised defektid. 
Sobilik kuuliseks protseduuriks või ravikuuride vahepeal.
         
BioDermabraasia 60 minutit 62 EUR
Protseduur, mis praktiliselt asendab mehaanilise puhastuse. Sobib sügavpuhastamiseks, pooride vähendamiseks, naha ainevahetuse kiirendamiseks, naha struktuuri ja jume ühtlustamiseks  ning annab näole suurepärase liftingu.
Protseduuri käigus mõjutatakse nahka mikroärritamise kaudu, mille tulemusel aktiviseeruvad nahas bioloogilised protsessid: basaalkihis keratinotsüütide proliferatsioon (paljunemine), tseramiidide (niiskuse säilitajad) ja loomuliku niisutusfaktori süntees, derma rakkudevahelise aine süntees, paraneb rakkude ja kudede hapnikuvarustus, paraneb kudede varustus toitainetega ja toimub lämmastiku ainevahetuse produktide eemaldamine. 
Protseduur põhineb ensüümpasta ja erinevate aktiivsete seerumite koostööl, mille abil toimub mehaaniline lihvimine ja aktiivsete preparaatide viimine kuni dermiseni. 
Sobilik kuuliseks protseduuriks või ravikuuride vahepeal.
         
Särapeeling 45- 60 minutit 59 EUR
See protseduur on asendamatu neile, kes soovivad juba samal päeval peale protseduuri olla säravalt kaunid. Juba ühekordne protseduur tagab näonahale värskuse, pleegitab ja niisutab nahka, ahendab poore, stimuleerib naha ainevahetuse protsesse, tagab tõstva efekti. 
Protseduur põhineb 25%-lise osaliselt neutraliseeritud ja fütoöstrogeenidega rikastatud glükoolhappe maski ja erinevate aktiivsete seerumite koostööl, mille abil toimub naharakkude ergastamine ja aktiivsete preparaatide viimine kuni dermiseni. 
Sobilik kuuliseks protseduuriks või ravikuuride vahepeal.
         
Hüvasti tselluliit 30 minutit 49 EUR
Peamine põhjus tselluliidi probleemil on vähenenud ja aeglasem verevool kapillaarides, mis põhjustab vedeliku kogunemise (turse) ning lipiidide metabolismi aeglustamise. Lisaks rasvarakud on paisunud lipiididega. See kombinatsioon tekitab nn "apelsinikoore".

Laboratoires Renophase Paris sarja ravitehnoloogia eesmärk hooldusele on:
* lõhustada rasvarakke ja aktiveerida mikrotsirkulatsiooni escini, rutini ja hõlmikpuu ekstrakti abil;
* parandada naha taastumist ja vähendada põletikulisi protsesse metsiku vesijamsi ja centulla asiatica estrakti abil;
* aktiveerida lipolüüsi protsesse ja vähendada nahas rasvade säilitamist kofeiini ja hiina jänese kõrva ekstrakti abil;
* kiirendada rakkude tööd ja pehmendada nahakudet L -carnitini ja glükoolhappe kompleksi abil.
Soovitame parima ja kiirema tulemuse saamiseks kombineerida koduhoolduse tooteid koos profihooldustega.

         
Silmaümbruse peeling 30 minutit 26 EUR
Protseduur uuendab ja pinguldab silmaümbruse nahka, kiirendab vereringlust ja rakkude ainevahetust, mille tulemusel vähenevad silmaümbruse tursed ja tumedad silmaalused. 
Protseduuri läbiviimisel kasutatakse 1,9 ph-ga 68%-list glükoolhapet koos aktiivainetega, mida hoitakse silmaalustel ja laugudel 5-15 minutit. Protseduur sobilik ka sensitiivsetele silmadele.
Soovitav on protseduure võtta kuurina 7-14 päeva tagant, minimaalselt 6 korda, et vabaneda probleemist täielikult.
 

Võttes protseduuri kuurina (vähemalt 6 korda) on soodustus 20%!
 

Renophase Paris kui esteetilise dermatoloogia kosmeetilise ravi aluseks on süsteemne lähenemine, mis sisaldab peelinguid professionaalse spetsialisti juures + farmatseutilist kodust ravi. Selline süsteemne lähenemine on andnud lausa sensiatsioonilisi tulemusi, mistõttu on tagatud ka maailma tähelepanu ja tunnustuse sarjale!  Tooted on salongis olemas!

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.