Depilatsioonid naistele ja meestele

Depilatsioon on soovimatute karvade eemaldamine sooja vaha meetodil. Meie kasutame delikaatsete ja õrnemate piirkondade puhul ka GIGI kõvavaha, mis on valutum ja nahasõbralikum meetod.

NB! Peale raseerimist peab karvu kasvatama umbes 2 nädalat ning nad peavad olema üle 4 mm pikad!

Et depileerimise tulemused püsiksid kaua ja nahk oleks igas olukorras ilus, on oluline pöörata piisavalt tähelepanu selle hooldusele.

Niisuta nahka iga päev nii suvel kui talvel ning koori nahka vastavalt nahatüübile paar korda nädalas duši all. Nii eemaldate nahalt surnud naharakud ning väldite karvade naha alla kasvamist ja põletiku tekkimist. Koorimine teeb naha vastuvõtlikuks niisutuskreemile ja parandab naha verevarustust.


Koorimisest veel efektiivsem on naha kuivharjamine. Harjuta end seda tegema iga päev enne dušši ja eelista looduslikust kiust harju ja kindaid. Teie nahk näib elastsem, tervem, ühtlase tooniga ja mis veel parem – kuivharjamine ei meeldi tselluliidile!

Populaarne bikiinipiirkonna depilatsioon Brasiilia moodi ehk brasiilia depilatsioon ehk Brasiilia Bikiinid! Seda karvaeemaldusmeetodit tutvustasid 1987. aastal New Yorgis seitse Brasiilias sündinud õde. Tänapäeval on nende Manhattanil asuvas J. Sisters Saloni klientide hulgas suur hulk kuulsusi. Üks püsikliente on näiteks Gwyneth Paltrow.

Brasiilia moodi bikiinipiirkonna depileerimine erineb tavalisest depileerimisest selle poolest, et bikiinipiirkonnast eemaldatakse absoluutselt KÕIK üleliigsed karvad (juhul kui kliendil ei ole erisoove). Paljud naised on langetanud otsuse just “Brasiilia bikiinide” kasuks, sest tulemus on hügieeniline ning karvad eemaldatakse väga hoolikalt. Peale karvaeemaldust võib kanda ka kõige napimat ning läbipaistvamat aluspesu ja päevitusrõivaid.

Esimest korda Brasiilia depilatsiooni tulles võiks karvad olla 4–6 mm pikkused. Protseduur on intiimne, kuna bikiinipiirkonnast eemaldatakse absoluutselt kõik üleliigsed karvad (juhul kui kliendil ei ole erisoove!). Kui karvad on liiga pikad, lõikab kosmeetik need esmalt lühemaks, et protseduuri valutumalt läbi viia.

Esmakordselt Brasiilia depilatsiooni tehes võib aega minna umbes 35-45 minutit, kuid iga järgneva korraga see aeg lüheneb. Korduva Brasiilia bikiinidepilatsiooni puhul tuleks arvestada umbes 30 minutiga. Tulemus püsib kolm-neli nädalat.

DEPILATSIOON NAISTELE        
Sääred / Reied depilatsioon 30 minutit 18 EUR
Jalgade depilatsioon 60 minutit 28 EUR
Käte depilatsioon 20 minutit 16 EUR
Bikiinipiirkonna depilatsioon 15 minutit 18 EUR
Sügav bikiinipiirkonna depilatsioon 30 minutit 22 EUR
Brasiilia bikiini depilatsioon (esmane külastus) 50 minutit 32 EUR
Brasiilia bikiini depilatsioon (korduv külastus, kuni 5 nädalat) 35 minutit 29 EUR
Kaenlaaluste depilatsioon 15 minutit 12 EUR
Kõhu depilatsioon 15 minutit 9 EUR
Ülahuule depilatsioon 10 minutit 8 EUR
Lõua depilatsioon 10 minutit 8 EUR
Ülahuule ja lõua depilatsioon 15 minutit 12 EUR
Kulmude depilatsioon 10 minutit 9 EUR
         
         
DEPILATSIOON MEESTELE        
Selja depilatsioon 45 minutit 27 EUR
Poole selja depilatsioon 30 minutit 22 EUR
Rinna depilatsioon 30 minutit 22 EUR
Kõhu depilatsioon 30 minutit 17 EUR
Rinna ja kõhu depilatsioon 45 minutit 29 EUR
Sääred / Reied depilatsioon 45 minutit 24 EUR
Jalgade depilatsioon  75 minutit 34 EUR
Kaenlaaluste depilatsioon 15 minutit 16 EUR
Käte depilatsioon 30 minutit 22 EUR

 

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.