Ripsmed ja pikendused

Tahad hommikul kauem magada ja alati hea välja näha? Ripsme- ja kulmu pikendustega osutub see võimalikuks. Saad endale pikad kooldus ripsmed ja imekaunid kulmud, mida ei pea värvima ega sättima...

Ripsmepikendused on ainulaadne võimalus saada pikad, kooldus ja tihedad ripsmed. Ripsmepikendusi ei pea värvima, mistõttu muutub su elu palju mugavamaks - jääb ära igapäevane ripsmete värvimine ja meigi eemaldamine ripsmetelt. Ripsmepikendused paigaldatakse oma ripsme külge spetsiaalse liimi abil umbes 0,5-1mm kaugusele nahapinnast. Tänu sellele pääseb hapnik ripsmejuureni ja tagab pärisripsmete loomuliku liikuvuse ja kasvutsükli. Ripsmete materjaliks võib olla kas naturaalne juuksekiud, siidikiud või plastkiud (synthetic lashes).

Inimese ripsme elueaks loetakse umbes 90 päeva, seega langevad pikendatud ripsmed aja jooksul koos oma ripsmega välja, kui ripsme eluiga on lõppenud. Väljalangemine toimub järk-järgult ja võõrale silmale märkamatult. Et säilitada ripsmete püsipikenduste ilu, tuleks käia hoolduses iga 2-4 nädala tagant. Ripsmepikendused sobivad ka allergilistele silmadele, mis muidu eriti ripsmetušše ei kannata. Ripsmepikendustega võid sa käia ujumas, saunas, solaariumis jm.

Miks ripsmete-kulmude värvimine hea on?

  • Kui sul on heledad ripsmed-kulmud, on keemiline värvimine kõige mugav võimalus pilku elavamaks muuta
  • Suvel on mugavam, sest ei pea kasutama ripsmetušši
  • Ripsmete-kulmude värvimine teeb elu lihtsamaks, kui teed aktiivselt sporti ega saa ripsmetuššiga jännata
  • Kui sul on õrnad silmad, mis ei talu iga päev ripsmetuššiga värvimist, on keemiline ripsmete-kulmude värvimine hea alternatiiv
  • Eakate inimeste ripsmed-kulmud on heledamad ja hõredamad, värvides on pilk ilmekam ja elavam

Kuidas ripsmete-kulmude värvimine toimub?

Kõigepealt puhastame kliendi silmad-kulmud meigist, mustusest ja rasust. Seejärel kanname vaseliini mõlema silma alaripsmete alla, selle peale asetame silmakaitsepaberid. Klient suleb silmad ega ava neid enne, kui teenindaja palub. Järgmiseks kanname ripsmetele varem kliendiga koos valitud värvi. Asetame silmadele niisked vatipadjad, et need püsiksid rahulikumalt kinni. Värvi toimeaeg on 10–15 minutit, samal ajal võib värvida kulmud. Kulmuvärvi toimeaeg on ainult paar minutit.

Kulmude korrigeerimine ja vahatamine on parim selleks, et muuta pilk eriti kauniks, kujundame ja korrigeerime soovi korral ka teie kulmukuju kas siis traditsiooniliselt pintsettidega või vahatades, mis on eriti kiire ja tõhus meetod.

Ripsmete keemilise koolutamise käigus antakse sirgetele ripsmetele loomulik kaardus ilme, mis muudab Su silma avaramaks ja ripsmed efektsemaks. Tulemus püsib 2-3 kuud ja sobib Sulle ideaalselt kui sa soovid väikse vaevaga kaardus ripsmeid. Suurima efekti saavutamiseks värvitakse kõige lõpuks ripsmed püsivärviga, mis on silmadele ohutu.

RIPSMED JA RIPSMEPIKENDUSED        
Teenuse ajakulu ja hind sõltub töö mahust ning selle keerukusest.  
         
Klassikalsiste ripsmepikenduste paigaldamine 120 minutit 40 EUR
Klassikaliste ripsmepikenduste hooldus 45-120 minutit 27-39 EUR
         
Volüümiripsmete paigaldamine 120-160 minutit 49 EUR
Volüümiripsmete hooldus 60-120 minutit 30-48 EUR
         
Ripsmekristallide paigaldus (kuni 2tk) 15 minutit 6 EUR
Ripsmepikenduste eemaldamine (NB! Hoolduse käigus tasuta) 30 minutit 11 EUR
         
Ripsmete keemiline värvimine 20 minutit 8 EUR
         
Ripsmete keemiline koolutamine (sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist) 60 minutit 27 EUR
         
Komplekt "kolm ühes" (sisaldab ripsmete ja kulmude keemilist värvimist ning kulmude korrigeerimist) 30 minutit 17 EUR
         
LASH LIFT RIPSMETE KOOLUTAMINE        
LASH LIFT on teenus, mille tulemuseks on loomulikud, lopsakad ja kaunilt kooldunud ripsmed, mis on tavapäraste ripsmepikendustega võrreldes oluliselt loomulikumad ja ilusamad. Lisaks sellele on tulemus kliendi jaoks tunduvalt mugavam ja vähem hooldamist nõudev. Lash Lift võimaldab anda ripsmetele just sellise kuju, mis on kliendi näojooni, ripsmete anatoomilist ülesehitust ja soove arvesse võttes kõige loomulikum, püsivam ja atraktiivsem. Protseduur koos ripsmete värvimisega kestab ligikaudu 60 minutit ja ripsmed püsivad kaunilt koolutatuna 6-8 nädalat.
         
Lash Lifti ripsmete keemiline koolutamine 60 minutit 25 EUR
Uus tehnoloogia ripsmete keemilises koolutamises, mille tulemus kestab kuni 6-8 nädalat.
         
 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.