Maris - kosmeetik lapsehoolduspuhkusel

Lisainfo

  • Eriala: Kosmeetik
  • Kogemus: 5 aastat
  • Lisainfo: Lapsehoolduspuhkusel
  • Telefon: +372 608 2000

Kogu lapsepõlve jälgisin ma suure huvi ja innuga, kuidas mu tädi kosmeetikuna tööd tegi ning kuidas tema kliendid lahkusid alati rahulolevatena.

Kogu lapsepõlve jälgisin ma suure huvi ja innuga, kuidas mu tädi kosmeetikuna tööd tegi ning kuidas tema kliendid lahkusid alati rahulolevatena.

Juba siis sain aimu, et mulle  ilumaailm väga meeldib ning  salamisi soovisin ka ise hoolitseda nii enda kui teiste eest ja tõsta esile seda ilu, mis inimestele antud!

Ja nii juhtuski,  2010 aastal sõitsin pealinna, võttes ette õpingud kosmeetikakoolis, et omale unistuste amet omandada. Mulle meeldib ennast arendada ja pidevalt uusi teadmisi omandada.

Täna võin ma julgelt väita, et see oli ainuõige valik, sest kosmeetikuna töötamine paneb mind tundma super hästi!

Kuigi mu kodulinn on Jõgeva, kus on mu vanemad ja sõbrad, keda külastan alati, kui selleks on väiksemgi võimalus, siis hetkel olen sisse seadnud oma kodu Nõmme roheluses. Ma armastan loodust enda ümber!  Nõmme annab mulle ka suurepärased võimalused tegeleda oma lemmikspordialaga, milleks on jooksmine ja mis saaks olla parim, kui seda teha värskes õhus, mändide vahel.

Kui tuju on halb ja nukrus trügib hinge, siis on parimaks lohutajaks minuarmas kass Hugo. Tema on see, kes mind alati koju ootab ning kuniks mind pole, siis kodusoojust hoiab.

Annan endast alati parima, et Te suudaks unustada hetkeks kõik mured ja nautida minu pakutavaid iluteenuseid! Kohtumiseni!

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.