Börlindi näohoolitsused

Annemarie Börlind - ILU JA TERVIS PUHTAST LOODUSEST!

Annemarie Börlind nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid- ja vahasid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi ja palju muud.

Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest, loomsetest ekstraktidest, silikoonidest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele.

Annemarie Börlind on tõeline ekspert puhta looduskosmeetika alal. Ettevõte tegutseb juba aastast 1959 ja selle toodang on tänapäeval üks enimmüüdumatest ja populaarseimatest ökokosmeetikasarjadest terves maailmas. AB kosmeetikat müüakse 28-s riigis. Erinevate ekspertide hinnangul kuulub toodang maailma looduskosmeetika vaieldamatusse tippu.

Annemarie Börlind:

Uurib taimede mitmekülgseid omadusi.

  • Tootmises kasutatakse ainult esimesel töötlemisel saadud taimede ekstrakte
  • Kõik emulgaatorid, mida kasutatakse on saadud looduslikest allikatest ja aktiivsed koostisosad on kõik taimsed.
  • Kõik taimsed toorained, mida tootmises kasutatakse on kõrgekvaliteedilised - väärtuslikud taimsed õlid, puhtad taimeekstraktid, toitvad vitamiinid. Aktiivseid koostisosi on saadud ka merest.

Tehnoloogia, mida kasutatakse toetub teadlaste viimastele avastustele botaanikavallas, mis lubab kasutada taimede parimaid ja väärtuslikumaid raviomadusi.

Isegi vesi, mida toodetes kasutatakse on eriline. Kasutatakse allikavett, mis on pärit regioonist Black Forest, ehk siis ökoloogiliselt kõige puhtamast piirkonnast Saksamaal, kus on valitsuse poolt keelatud kasutada sünteetilisi väetisi ja kemikaale.

Annemarie Börlindi tooted sisaldavad ainult looduslikke ja taimseid säilitusaineid, nagu näiteks:

  • Tocopherol (E – vitamiin) – antioksüdant, leidub päevakübaras, farnesoolis, ristikus ja raudrohus – stabiliseerivad õlifaasi (väldivad toodete riknemist)
  • Joogialkoholil on antibakteriaalne omadus, kasutatakse näotoonikute ja geelide säilitamisel.
  • Parabeen – toidu säilitusaine, leidub looduslikult punastes sõstardes, paplis, pajus. Seda lisatakse väheses koguses kreemidele ja puhastuspiimadele, et kindlustada nende säilimine.

Puhastav näohoolitsus probleemsele nahale 60 minutit 42 EUR
Hoolitsus sobib regulaarseks hooldamiseks suurenenud pooridega, rasusele ja ebapuhtale ning aknekalduvusega nahale. Ülemäärane rasu ja mustus eemaldatakse õrnalt, ilma nahka kuivatamata. Sügavpuhastav portselansavimask mõjub kudesid kokkutõmbavalt ja stimuleerib vereringet. Sisaldab taimseid ekstrakte, raudrohu- ja pärmiekstrakte, rosmariini, allantoiini ja salitsüülhapet. Nahal on parem stuktuur ja puhtam ilme. Maski ajal teostatakse kliendile kätemassaž.
- Lisana näo, kaela ja dekoltee massaaž 20 minutit 8 EUR
         
Rahustav näohoolitsus tundlikule nahale 60 minutit 45 EUR
Hoolitus sobib õrnale, tundlikule ja hüperallergilisele nahale. Nahale, mis on ülitundlik kuumuse, külma, pinge ning samuti värv-, lõhna- ja säilitusainete suhtes. Sisaldab mandli proteiini, jojoba- ja seesamiõli, mis muudab naha pehmeks ja toetab aktiivselt naha oma taaselustamisvõimet.  Hellitab ja silub stressis nahka. Maski ajal teostatakse kätemassaaž. Sisaldab näo, kaela ja dekoltee massaaži.
         
Niisutav ja taaselustav näohoolitsus väsinud nahale 75 minutit 45 EUR
Hoolitus sobib kuivale, niiskusvaesele nahale. Kustutab naha janu. Intensiivselt sügavniisutavad toimeained ergutavad nahka, muutes selle värskeks, siledaks ja elujõuliseks. Sisaldab kurgi-ja rõngaslille ektrakte ning patendeeritud BIO- complexi. Nahk tundub noorem ja jume säravam. Maski ajal teostatakse kliendile kätemassaaž. Sisaldab näo, kaela ja dekoltee massaaži.
         
Pinguldav ja siluv näohoolitsus vetikamaskiga 75 minutit 55 EUR
Kohese mõjuga hooldus on vananemisvastase, sügavniisutava toimega. Merevetika- ja quarana ekstrakt ning hüaloroonhape omavad pinguldavat, kudesid siduvat, vereringet stimuleerivat toimet. Miimikajooned ja kortsud on silutud, naha elastsus ning loomulik noorus on taastatud. Maski ajal teostatakse kliendile kätemassaaž. Sisaldab näo, kaela ja dekoltee massaaži.
         
Silmaümbruse erihoolitsus vetikamaskiga 30 minutit 27 EUR
Intensiivhoolitsus sinu säravate silmade jaoks!  Taimne hüaloroonhape, aloe vera, papüürus ning kofeiin kaotavad silmaümbrusenahalt väsimuse, tumedad ringid, paistetusnähud ja miimilised kortsukesed. Tunnete rõõmu värskest ja säravast pilgust.
 

 

 

 

 

 

 

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.