Darphin näohoolitsused

Darphin - on professionaalne, looduslik, Pariisist pärit nahahooldussari, mis ühendab unikaalse nahaanalüüsi, personaalsed soovitused ja spetsiaalsed pealekandmistehnikad, saavutamaks igaühe vajadustest lähtuvaid tulemused.

Darphini toodete ja hoolitsuste tõhusus rajaneb tehnoloogia, taimede ning eeterlike õlide harmoonilisel koostööl ning toodete spetsiifilistel pealekandmise viisidel, et saavutada maksimaalne harmoonia sisemise ja välimise ilu vahel.

Toetudes iidsele üle 5000 aasta praktiseeritud hinge ja keha ravimise kunstile ajurvedale, järgivad kõik Darphini uued spaa-hooldused polüsensoorset ja terviklikku lähenemisviisi, püüdes äratada ellu ja arendada 5 väga tähtsat meelt: nägemine, kuulmine, haistmine, maitsmine, kompimine.

Darphini hoolitsusele tulles tuleb kõigepealt leida vastus nendele küsimusele:

  • Milline on Teie naha hetke suurim probleem?
  • Kuidas Teie nahk ennast hetkel tunneb?
  • Millisena Te sooviksite end tunda/näha peale protseduuri?

Seejärel valime sobiva aroomiteraapilise õli  ja sobiva muusika ning paneme kehaenergia liikuma spetsiaalselt välja töötatud massaažide abil. Järgneb juba vastavalt naha vajadustele valitud õlide, seerumite jms –ga läbiviidav näohooldus, kus nii lümfimassaaž kui süvamassaaž on ainuomased vaid Darphin näohooldustele. Kuna Darphin`i näo- ja kehahoolduste menüü võib seetõttu sisaldada üle kolmekümne erineva protseduuri, on hinnakirjas toodud protseduuride valik üldistav.

Puhastav ja matistav aroomihoolitsus 75 minutit 46 EUR
  90 minutit 57 EUR
Puhastab naha soovimatust mustusest, ummistustest ja keskkonnasaastest. Sügavpuhastus ja koorimine puhastab poorid, muudab naha värskemaks ja erksamaks. Puhastav, aromatiseeritud hooldus rahustab ja tasakaalustab nahka. Jahutav sidruni- ja mudamask reageerivad "kriisiolukordadele", taastades sametise, tervisest pakatava, ühtlase jume.
         
Rahustav ja naha vastupanu tugevdav aroomihoolitsus 60 minutit 47 EUR
  90 minutit 59 EUR
Rahu ja hoolitsus, mis rahustab tundlikku, ärrituvat nahka. See hooldus pakub õrna puhastust, hingerahu tagavat aromaatset hooldust ning mõnusalt rahustav mask toob punetavale, kergelt ärrituvale nahale tagasi terve, kauni naha. Sisaldab kummeli, pojengi ja viirpuu ekstrakte ning pantenooli.
         
Niisutav ja värskendav aroomihoolitsus 75 minutit 47 EUR
  90 minutit 59 EUR
Kiireim võimalus kriitiliselt madala niiskustaseme tõstmiseks- see ülimalt tõhus, intensiivne hooldus küllastab nahka niiskusega ning samas lõõgastab. Nahk jääb siidiselt siledaks ja lummavalt helendavaks. Sisaldab hüalüroonhapet, soolarohtu ja lavendlit.
         
Korrigeeriv, sära lisav ja naha tekstuuri kaunistav aroominäohoolitsus  75 minutit 47 EUR
  90 minutit 59 EUR
Perfektne äratus loiule ja väsinud nahale. Naha elujõudu ja sära võimendav hooldus annab toitvate vitamiinide, eeterlike õlide ja punktmassaži abiga nahale uue hingamise. Hooldus kaitseb ja annab nahale energiat, et saavutada ühtlane, toniseeritud, energiast pakatav ja särav jume. Sisaldab C-vitamiini, porgandi õli ja kofeiini.
         
Vananemisvastane ja pinguldav intensiivhoolitsus 75 minutit 55 EUR
  90 minutit 63 EUR
Võitle vananemise märkidega ja säilita oma naha nooruslikkus. Taasavasta siledam nahk selle meeldiva kortse siluva ja trimmiva hoolduse abil. Pierre Darphini poolt loodud unikaalne stimuleeriv ja hellitav massažitehnika teeb imesid- trimmides näolihaseid, et saavutada nooruslikult sileda tekstuuriga nahk. Sisaldab tilliekstrakti, iirist, ubalehte ja soja valke.
         
Noorendav silmaümbruse hoolitsus 30 minutit 27 EUR
Poputava hoolitsuse abil täielik uuendus ja elujõud õrnale silmaümbruse piikonnale, silmad näevad nooremad, värskemad, puhanumad ning säravad tervisest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.