Reili - küünetehnik

Lisainfo

  • Eriala: Küünetehnik / Püsimeik
  • Kogemus: 3 aastat
  • Telefon: +372 608 2000

Mina võin enda kohta öelda, et olen pealinna tüdruk ehk minu lapsepõlve mängumaaks oli Tallinna linn. Nüüd on elu viinud mind elama Tallinnast mõnekümne kilomeetri kaugusele, aga töö jaoks olen kodu leidnud ikka Tallinnas, kohe päris kesklinnas, Beauty Plaza ilusalongis.

Minu teekond ilumaailmas algas tegelikult sellega, et esmalt tegin tutvust ilutoodetega, olles toote konsultant. Nii sain tuttavaks selliste brändidega nagu Loreal, Maybelline, Garnier jne. Ajapikku aga tundsin, et ma sooviks teha midagi enamat, kui ainult rääkida toodetest, teha midagi päris oma kätega. Kuna ilumaailm oli mulle juba väga armsaks saanud siis teadsin, et soovin edasi olla osa sellest ning läksin õppima küünetehnikuks ning ka püsimeiki. Olen võtnud lisaks mitmeid koolitusi ning püüan ennast alati harida, et oma headele klientidele pakkuda midagi uut ja põnevat. Nii olengi täna pakkumas klientidele just selliseid teenuseid: maniküür, geelakkimine, geelküüned, kulmude korrigeerimine ja värvimine ja ripsmete keemiline värvimine. Lisaks kõigele olen nii Soomes, kui ka Eestis tegelenud püsimeigi tegemisega. Loomulikult on mul veel palju-palju arenguruumi, aga ma püüdlengi alati tähtede poole!

Minu vaba aja sisustavad mu kaks särasilmset last ning koduvalvur koer. Meile meeldib teha kõike koos ning just mu lapsed on need, kes toovad sära minu silmadesse ka siis, kui väljas on taevas pilves ning äike kõmiseb. On veel üks tegevus, mida ma südamest armastan - see on koorilaulmine. Muusika on keel, mida mõistavad kõik ning see on paitus minu hingele.

Ootan Teid alati Beauty Plaza ilusalongi, et ma saaksin Teile pakkuda vaid parimat teenindust ning ilusaid emotsioone!

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.