Pille-Triin - vanemjuuksur

Lisainfo

Igal inimesel on elus käia oma rada, mille kujundavad inimesed meie ümber. Me ei tea kunagi ette, mis juhtub homme, nädala pärast, aasta pärast - just see teebki elu huvitavaks, põnevaks ja elamist väärt!

Nii on see ka minu puhul, kus tervelt 14 aastat olen ma ise käinud ühe ja sama juuksuri juures ning alati ma vaatasin huviga, mida ta teeb ja läbi selle ka õppisin juba juuksuriametit. Muidugi küsisin usinalt veel juurde kõike juukseid puudutava kohta. Täna ma võin öelda, et just temalt ma selle pisiku saingi, mis viis mu tee juuksurikooli. Oma õpingute ajal oli mul suurepärane võimalus oma juuksurikarjääri alustada just selle suurepärase juuksuri käe all, kes muutis mind selliseks juuksuriks nagu ma täna olen. Selle eest olen talle väga tänulik.

Vaatamata sellele, et juba aastaid on juuksurikoolist seljataga olen ma endiselt väga õpihimuline ning seetõttu võtnud osa mitmetest erinevatest lõikus- ja värvikoolitustest. Et juuksuritöö rutiini vältida olen end ka mitmeid kordi proovile pannud - näiteks võtsin osa punutud pruudisoengu võistlusest, samuti olen moeshowdel käe külge pannud, et saada juurde kogemust ja õppida juuksuritöö erinevaid külgi. Selleks, et näha, kuidas toimub juuksuriõpe väljaspool kodumaad, viis koolitee mind paariks nädalaks ka Soome õppima, niiet nägin ka rahvusvahelist juuksuriõpet.

Vabal ajal meeldib mulle tegeleda fotograafiaga, eriti just puhta looduse jäädvustamisega. Mul on olnud au olla ka paaril üritusel fotograafiks ning olen võtnud osa erinevatest fotovõistlustest. Samuti ei puudu minu elust sport ja reisimine ning mis kõige tähtsam -minu töö on minu hobi.

Olen loominguline inimene ja alati valmis kliendi soovil tema juuksestiili muutma – olgu see siis kas muutus juuksevärvis, soengustiilis või mõni julge lõikus. Teame ju kõik, et vahel on elus vaja muutusi ning uus soeng on selleks väga hea võimalus.

Kõige suurem tunnustus minule on see, kui klient lahkub õnnelikuna ning tuleb järgmine kord ootusega tagasi.

 

Pille-Triinu tehtud töid saad näha siit galeriist:

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.