Angeelika - ripsmetehnik

Lisainfo

Olen väikesest peale ilumaailma vastu huvi tundnud. Hakkasin üsna noorelt ennast meikima ning seetõttu katsetada meeldis endaga palju. Katsetamine ei leidnud aset ainult meikimise vallas, vaid mulle meeldis ka end juustetoonis pidevalt muuta. 

Põhikooli ajal oli mul au olla meeskonnajuhi abi ning osaleda tolle aja suurel üritusel, milleks oli nimi „Kiili Moeshow“.  Viisin läbi kõiksugu ühesandeid – alustades sponsorite kohtumistega ning lõpetades õhtujuhina. See aitas mul näha, et olen suuteline omama suurt vastutust ja mis kõige olulisem - õppida näha probleeme ning neid probleeme arukalt lahendada. Lisaks sellele olen tegelenud ka laulmisega, millega olen erinevaid tiitleid saavutanud. Laulmine ise aga on jäänud hetkel kahjuks tagaplaanile.

Keskkooli ajal hakkasin ennast väikestviisi teostama ning panen algajakohaselt geelküüsi. Sellega suuremalt ei tegele, see on lihtsalt minu väikene hobi.

Aga minu kireks on nüüd ripsmepikenduste paigaldamine. Olles salongi administraator, hakkas see töö mind huvitama ning üsna pea leidsin ennast ripsmetehnikute koolituselt. Nüüd olen juba aasta sellega tegelenud ja võin öelda, et olen leidnud oma tõelise kutsumuse. Ilusad silmad on alati olnud naisterahva juures äärmiselt tähtsad ning nüüd saan mina anda seal oma panuse!

Muidu olen väga sõbralik ja abivalmis. Olen alati valmis kuulama inimeste muresid ning seejuures ka valmis neid lahendama. Mulle kohutavalt meeldivad lõbusad ning õnnelikud inimesed ning kui minu ümber on lõbusad ja õnnelikud inimesed – siis ei saa ka mina teisiti! Elan üldiselt mõttega, et kui sa väga tahad oma unistusi täita, tuleb kindlameelselt liikuda ning seda taga ajada seni, kuni see on täitunud. Positiivsusega jõuab kaugele!

Tulge meie ilusalongi ning ma olen veendunud, et lahkute meie juurest naeratus näol ning positiivsest energiast pakatavast hingest.
Veenduge ka Teie! 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.