Beauty Plaza Klubiõhtu - Goldwell

Beauty Plaza väga populaarsete ning meie püsiklientide südamed võitnud klubiõhtute sari jätkus peale suvepuhkust uue hooga ning värskete ideedega.

 

Päeval enne klubiõhtu algust aga alustasid meie tublid juuksurid tööd oma modellidega. Pille-Triinu modellile tehti Kerasilk Keratin Treatment hooldus ning Kairi modellile blondide juuste näidistöö.

Sellel korral oli meil külas kõrgelt hinnatud brändi Goldwell esindajad ning tegime juttu juuste hoidmise, hooldamise ning värvimise teemal jagades näpunäiteid ning vastates Teie küsimustele. Meie oma juuksurid jagasid veel lisaks näpunäiteid ning demonstreerisid näidistöid.

Lisaks targale jutule, võrratule seltskonnale, kihisevale joogile ja maitsvatele suupistetele oli klubiõhtul kõik Goldwelli kaasamüügitooted -20% soodsamalt! Ülejäänud tooted -10%! Kõik teenused klubiõhtul broneerides -15% soodsamad!

Toimuma sai suur AUHINNALOOS, kus väiksematele auhindadele lisaks oli peaauhinnaks Kerasilk keratin treatment hooldusteenus, mis on esimene vastavalt juuksetüübile kohandatav kauakestev siluv hooldus, mis muudab raskesti käsitletavad juuksed siidiseks kuni 5 kuuks. Auhinna väärtus 100 EURi! Kõikidele klubiõhtu külalistele oli Beauty Plaza ilusalongi ja Goldwelli pool tänutäheks kingikott!

Lisainformatsiooni saab ka meie klubiõhtu Facebooki sündmuse lehel: https://www.facebook.com/events/1466967333591913

Pilte sündmusest saate vaadata meie pildigaleriist: