Veebruarikuu ERIPAKKUMISED!

Veebruarikuu eripakkumised on saabunud!
Beauty Plaza ilusalong soovib Teile ilusat sõbrakuud!

10. veebruaril kell 18:00 toimub 2015. aasta esimene klubiõhtu, kus seekord on meil hea meel tervitada meie salongis esteetilise dermatoloogia kosmeetika asjatundjaid ja MAAILMAKUULSA brändi “Laboratories Renophase” esindajaid.
Laboratoires RENOPHASE Paris - Ravitehnoloogia, mis eristub! 

Veebruaris on kõik suhted veel sõbralikumad, hellemad ja südamekujulisemad. Ühel mõnusal momendil kohvitassi või veiniklaasi taga räägi Talle kõik ausalt ära, et kus on see koht, kust pärinevad sinu kena juukselõikus, tulipunased küüned, imekaunid ripsmed, silesiidine näonahk või 100% brazilian wink emoticon

Sõbrakuul tutvusta meid ka oma sõpradele. Iga veebruaris tarbitud teenusega saab kaasa sõbrapäeva vautšeri, mis annab Teie sõbrale suurepärase võimaluse 30% allahindluseks oma esimesest teenusest meie salongis. Sind aga premeerime 20% allahindlusega Sinu järgmisest teenusest, kui Sinu sõber tuleb oma soodustusega teenust tarbima veebruarikuus.

Sõbravautšeri soodustust -30% saab kasutada klient, kes varem pole Beauty Plaza ilusalong & Day SPAd külastanud ning seda kõikide meie menüüs olevate teenuste eest tasumisel.

OOTAME TEID KÜLLA!