17.08.14 BP Suvepiknik

Pühapäeval 17.augustil 2014 toimus Beauty Plaza meeskonna selle suve väljasõit, ehk Suvepiknik.

Ilus päiksepaisteline ilm tervitas meid Oxforelli Puhkebaasis, kus olid kaetud lauad ning tiiki olid lastud just need kõige suuremad ja maitsvamad kalad meie tublisid kalastajaid ootama!

Meie massöör Urmase eestvedamisel võtsime kõik õnged ning tundsime ennast üsna pea tõeliste kalameestena. Loomulikult ei olnud meil plaanis niisama õngesid vees leotada vaid ikka kala kätte saada, sest kõhud olid parasjagu tühjad ning ainus, mis laualt puudus oli just hõrk kalaroog. Õnneks ei lasnud kala ennast kaua oodata ning üsna pea saime omapüütud kala maitsta nii suitsetatult, kui ka grillitult. Väga hea oli!
Rikkaliku toidulaua ääres oli meil tegelikult ka väike salajane sünnipäevapidu käimas, sest õnne saime soovida meie massöörile Irinale, kellel oli kohe tulemas sünnipäev!

Kui kõhud täis, siis tuli ette võtta meeskondlikud tegevused, kus rinda pistsid meie meeskonnad: "Juuksurite Gäng", "Komeetikute ja Ripsmetehnikute Liit", "Massööride Ühing" ning "Administraatorite Duo".

Peale erinevaid mõttelisi ning väljenduslikke jõukatsumusi basseini ääres kuulutasime selle aasta Beauty Plaza Suvepikniku võitjatiimiks Administraatorite Duo :)

Pikniku lõppedes viis bussijuht tegusad ja vallatud kalamehed koju, kus nad said kiidelda oma kalasaagi üle ka pereliikmete ees :)

Meie Beauty Plaza meeskond on parim !!!

Siit saate vaadata pilte sellest suurepärasest sündmusest:

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.