Beauty Plaza Ilusalong

Angeelika

Olen väikesest peale ilumaailma vastu huvi tundnud. Hakkasin üsna noorelt ennast meikima ning seetõttu katsetada meeldis endaga palju. Katsetamine ei leidnud aset ainult meikimise vallas, vaid mulle meeldis ka end juustetoonis pidevalt muuta. 

Minu kireks on alati olnud ilumaailm. Olles aastaid tagasi meie salongi administraator, nägin inimesi salongis tõeliselt õnnelikena. Olen arvamusel, et inimene, kes enda eest hoolt kannab, kiirgab õnnest ning on kõige ilusam. Vot ilumaailm on nii hämmastav, mida kõike ta inimesega teha võib!

Tööalaselt aga on mind saatnud koguaeg ikka klienditeenindus. Ma tunnen ennast hästi inimestega suheldes. Aastaid on minu vaieldamatult lemmikkireks saanud ripsmepikendustega tegelemine. Ilusad silmad on alati olnud naisterahva juures äärmiselt tähtsad ning mina saan anda seal oma panuse! Muide, ilusate ripsmete eest peab ka ilusti hoolt kandma, seega selle ameti juures on ka üks väga positiivne pool- ma näen oma kliente regulaarselt ja see valmistab mulle nii head meelt!
Kui inimesed küsivad, mis mind selle ameti juures motiveerib, siis just need ongi võtmesõnad- minu armsad kliendid. Kes saab minu juures rahulikult magada või kes saab muresid ja rõõme jagada- teate, nendel kõigel on oma võlu ja see motiveeribki.

Oma vaba aega armastan veeta eelkõige oma armsa perega. Mulle meeldib reisida ning mu väike hobi on ka esoteerikaga tegelemine. Mind on terve elu ka huvitanud väga vaimne pool elule. Lisaks tantsin ka klassikalist India tantsu, mis on väga füüsist nõudev, kuid väga hingeline.

Miks valida mind? Vastus lihtne- minu suureks tugevuseks on kiirus, nii et töö on kiire ja korralik 🙂

Tulge meie ilusalongi ning ma olen veendunud, et lahkute meie juurest naeratus näol ning positiivsest energiast pakatavast hingest. Veenduge ka Teie! 

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE