Beauty Plaza Ilusalong

Eleri

Mäletan veel selgelt, kuidas mu pere istus televiisori ees ja ainuke, kes oli nõus tutistamist taluma, oli armas poisipeaga emme. Nimelt oli pisikesel juuksuril nimega Eleri vaja patse punuda ja soenguid teha, sest tühjalt nukkudega mängimisest ei piisanud. Sellest ajast alates on juuksuriamet mul südames olnud.

Pärast gümnaasiumi lõppu ei olnud küsimustki, mis edasi. Juuksuriamet oli juba südames ja tuli ainult teadmisi ja oskusi juurde õppida. Pärast Eesti Esimese Erakosmeetikakooli lõpetamist ei osanud ma kohe ühtegi päris salongi tööle asuda. Tundus kuidagi õigem tegeleda juustega edasi hobikorras-just nii nagu väiksena, ent teadlikumalt.

Vabakutselise juuksurina olen tegelenud alates 2013 aasta algusest. Seda nii kodustes tingimustes, sõbranna pisikeses ühe-tooli salongis, kui ka maailmas ringi rännates-alati miskit seljakotis, et kedagi rõõmsamaks ja kaunimaks muuta. Juuksuri ametit õppides lubas üks tore õpetaja, et hea juuksur on see, kes saab töö tehtud ka minimaalsete töövahenditega. Maailmas ringi rännates olen just sellest ideest kinni pidanud.

Olles nüüd paikne Eesti kodanik, on aeg suureks kasvada. Selleks on avanud Beauty Plaza mulle oma uksed, ning leian, et selles hubases salongis saan koos oma klientidega tunda kaunite soengute tegemisest rõõmu samamoodi edasi, nagu olen seda teinud vabakutselise hobijuuksurina.

Samaväärselt juustele värske välimuse andmisele, meeldib mulle taaselustada vana mööblit, seda restaureerides. Nagu õigele käsitöölisele kohane, armastan tegeleda kõigega, mis nõuab käte külgepanemist ja vaikset nokitsemist.

Seega kustun teid avastama minu oskuseid ja teinekord ehk isegi uuendama oma praegust armsat soengut!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE