Beauty Plaza Ilusalong

Elis

Ma sündisin ja veetsin oma lapsepõlve imekaunis linnakeses Läänemere ääres Haapsalu lahe lõunakaldal nimega Haapsalu. Seal ma omandasin eluks vajalikud tarkuseterad nii Haapsalu Gümnaasiumist, kui ka  Läänemaa Ühisgümnaasiumist. Loomulikult sinna juurde veel vanemate ja vanavanemate õpetussõnad ja nii ma siia olengi jõudnud, kus täna viibin.

Kui ma õppisin gümnaasiumis siis olin pikki aastaid kindel, et kohe kui kool läbi saab minust psühhiaater ja ma lähen koheselt psühholoogiat õppima, sest inimestega suhtlemine, nende aitamine ja kuulamine meeldis mulle väga. Kuid üsna pea sain aru, et lisaks minule oli samu mõtteid mõtlemas veel palju palju teisi noori ning konkurents nendele õppekohtadele oli väga suur. Nii ma sain aru, et ei ole veel minu aeg seda eriala õppida, et enne pean oma teised unistused teoks tegema. Niisiis, võtsin ma ette oma teise unistuse, milleks oli saada juuksuriks. Juba lapsepõlvest saati on see mind huvitanud ja kõige paremaks modelliks olid mulle minu nukud, kes said alati ilusad punutised ja mis seal varjata, sain nende juukseid ka värvitud ?. Nii ma läksin Tallinna Tööstushariduskeskusesse juuksuri eriala õppima, lõpetasin selle väga edukalt ja astusin sisse Beauty Plaza Ilusalongi imelisse ilumaailma!

Lisaks juuksuritööle on minu elus kaks kirge – muusika ja tantsimine. Olen lõpetanud ka Haapsalu Muusikakooli lauluerialal ja tantsinud 7 aastat rahvatantsu. Nüüd näitan oma tantsuoskuseid kogu maailmale AVIS Utilitas Rapla korvpalli esindusmeeskonnas, olles üks särasilmsetest tantsutüdrukutest. Samuti meeldib mul vabal ajal raamatuid lugeda.

Ma olen väga rahul oma otsusega õppida juuksuriks. Tunnen, et olen oma elus võtnud õige suuna, mida mööda edasi minna. Mulle meeldib teha inimesi ilusaks ja näha peale tööd nende reaktsiooni.

Kui teed teisi õnnelikuks oled ka ise õnnelik! Tule ja las ma teen sind ilusaks ja õnnelikuks!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE