Beauty Plaza Ilusalong

Heilika

Ilumaailm on mind huvitanud ja köitnud juba väikesest tüdrukust alates. Kui lõpetasin keskkooli, viis elutee mind õppima muud eriala, südames siiski unistasin töötamisest kosmeetikuna. Katsetused ja proovimised pereliikmetel ja sõpradel- sain neilt alati positiivse tagasiside ja soovituse õpinguid alustada.

Asusin õppima Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli. Juba kooli õppesalongis töötamine näitas, et valisin endale õige tee- rahulolevad kliendid andsid kinnitust, et tuleb teha seda, mis teeb su õnnelikuks.

Kosmeetikuna töötamise juures armastan selle eriala mitmekülgsust. Ilumaailm on pidevalt uuenev ja arenev, põnev on sellega kaasas käia ja omandada uusi lisateadmisi. Soovin alati klientidele pakkuda parimat teenust, et nad saaksid salongist väljudes end tunda veel kaunimalt. Siiras rõõm on näha kliente enda juurde üha uuesti tagasi tulemas! 🙂

Kui oma pere ja kassipoisi kõrvalt vaba aega üle jääb, kasutan seda meelsasti loodusfotograafiaga tegeledes, pole midagi mõnusamat kui värskes õhus jalutamine. Lisaks huvitun ja tahan end pidavalt arendada gastronoomia vallas.

Külastage kindlasti Beauty Plazat, jään teid ootama!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE