Beauty Plaza Ilusalong

Helen

Mina olen läbi ja lõhki pealinna tüdruk ehk olen Tallinnast pärit. See on kiire, muutuv ja töökas linn, kus elab üle 400 000 inimese, kes kõik tahavad head välja näha. Selle tempo keskel on mõnikord vaja aeg maha võtta ja ennast turgutada. Üks suurepärane võimalus selleks on istuda juuksuritooli ja lasta enda eest hoolitseda. Head sõbrad, see ongi kvaliteetaeg, mida soovin Teile pakkuda!

Mulle on alati meeldinud inimestega suhelda, nendega tegeleda ja nende eest ka hoolitseda. Eks see ole ka põhjuseks, miks umbes 8 aastat tagasi hakkas mulle huvi pakkuma juuksuri amet. Ma tundsin, et see ühendab endas väga palju mind paeluvaid komponente – loomingulisuse, suhtluse ning inimese ja tema välimuse eesti hoolitsemise. Et see töö annab mulle võimaluse olla loov ja teha inimesi ilusateks ning läbi selle ka õnnelikeks.

Tänaseks võin käsi südamel öelda, et mulle väga meeldib mu töö, mis samas pakub ka piisavalt väljakutseid. Tänu sellele ei muutu juuksuritöö kunagi rutiinseks. Iga klient on erinev ja igaühe puhul toimivad erinevad lahendused. Parim tunne on see, kui peale töö lõpetamist vaatame mõlemad kliendiga peeglisse ja tunneme end õnnelikena. Just sellepärast ma seda tööd armastangi.

Ma armastan väga sportida ja üleüldse liikuda, et end füüsiliselt ja vaimselt tasakaalus hoida, kuna usun, et terves kehas on terve vaim. 

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE