Beauty Plaza Ilusalong

Irina

Õnnetunne saab alguse sellest, kui iseendaga koosolemine on muutunud naudinguks. See tunne aitab näha ja võtta kasutusele neid ressursse, mis erinevate takistuste tõttu on olnud kättesaamatud. Kui me teame, kuidas iseenda üle rõõmu tunda, siis on seda lihtne pakkuda ka teistele. Tee endale seda, mida sa soovid, et teised sulle teeksid!

Minu missioon massöörina on pakkuda professionaalset ja kvaliteetset teenust ning seeläbi aidata kaasa tervema ja tugevama inimese arengule. Olen seadnud eesmärgiks sooja südame, nõu ja jõuga aidata leida kliendil tee iseendani, et saavutada parem tervis, rahulolu ja vabanemine pingetest, stressist, füüsilistest ja vaimsetest blokeeringutest.

Universum võib ju meile pihku jagada igasuguseid kaarte, aga me saame ise valida, kuidas ja millal me neid välja käime. Nagu on öelnud Aldous Huxley:” Kogemus pole mitte see, mis teiega juhtub, vaid see, mida te teete sellega, mis teiega juhtub.” Kehasse suhtumine peab olema väärikas.

Minu jaoks on massaaž üks osa heast tervisest ning olen rõõmus, kui saan oma klientidele jagada nõuandeid oma kogemustest ja teadmistepagasist ning pakkuda lõõgastust. Mu lemmik lause on see, kui klient ütleb – ma nii ootasin juba, et saaks Sinu juurde!

Olen lõpetanud M.I. Massaažikooli ja oman kutsetunnistust. Oma teadmisi olen täiendanud mitmetel erinevatel kursutel, sh kineseoteipimine, Dr. Rene Bürklandi juures Hiina meditsiin.

Kinesioloogiline teipimine on meetod, mille eesmärgiks on toetada kehaomaseid tervenemisprotsesse spetsiaalse materjaliga lihase või liigese teipimise abil vastava teibi pealepanemise tehnikate kaudu. Teipimisest toestatav efekt, koormuse ja valu vähenemine on koheselt tunda.

Hiina meditsiini eesmärgiks on taastada harmoonia ja tasakaal inimese sees ning inimese ja looduse vahel, koolitus (3.aastat) andis põhjaliku ülevaate hiina meditsiini põhiteooriatest, organsüsteemidest, diagnostikast ja ravist, samuti akupunktuurist/akupresuurist.

Kuigi olen õppinud ja töötanud ka mitmel teisel erialal, on massaaž mind saatnud läbi kogu elu. Olen rõõmsameelne, hooliv ja sõbralik ning armastan oma tööd väga. Energiat kogun vabal ajal lugedes, sporti tehes ja käsitööd harrastades.

Mina teen järgmisi massaaže:

  • Klassikaline massaaž
  • Tselluliidimassaaž
  • Lümfimassaaž
  • Tai massaaž
  • Shiatsu massaaž
  • Sportmassaaž
  • Refleksoloogia ehk tsooniteraapia
  • Aroomimassaaž
  • Laavakivimasaaž
  • Kupumasaaž

Rõõmustan, kui inimene usaldab mind ja tuleb ikka ja jälle meie salongi tagasi.

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE