Beauty Plaza Ilusalong

Janno

Olen Janno. Ilumaailma sügavustesse sukeldusin aastal 2017 kui asusin omandama juuksuri eriala ning olen seda teinud järjepidevalt nii Eestis kui Soomes.

Beauty Plaza ilusalogis toimetan juuksurina hetkel osalise koormusega, sest samal ajal õpin ülikoolis ning ühtlasi olen hõivatud ka koolis õpetaja ametiga. Lapsed on minu ümber igapäevaselt! Ma arvan, et kes teeb, see jõuab!

Beauty Plaza konseptsioon on mulle väga sobilik, sest toetab püsiklientuuri hoidmist ja selline pikaajalisem koostöö klientidega on minu arvates väga meeldiv ja huvitav.

Arvan, et ennekõike tuleb vaadata igat klienti personaalselt ja üheskoos leida parim lahendus. Kahtlemata jääb minu prioriteediks alati kliendi soov ja tema ettekujutus endast. Teen seda kõike ilu ja rahulolu nimel.  Väga oluliseks pean ka juuste ning peanaha hea seisukorra hoidmist, sest sellest saab ju kõik alguse ning igasugusel keemilisel töötlemisel tuleb arvestada, mida ikkagi tasub teha ja mida mitte.

Suhtun oma töösse vastutustundega. Püüan töötada nii, et kliendid lahkuksid naeratuse ja rõõmsa tujuga ning tuleksid hea meelega tagasi.

Vaba aega kui sellist on mul vähe ja kui seda tekibki, siis lihtsalt puhkan või sõidan Viljadisse õe lastele külla.

Näeme Sinuga juba üsna pea salongis ja Tere Tulemast istuma minu toolile!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE