Beauty Plaza Ilusalong

Kaili

Pealinn Tallinn on mulle alati lähedal olnud, sest olen pärit Tallinna äärelinnast, männimetsadega ümbritsetud, vaiksest piirkonnast Laagrist. Ilumaailma leidsin enda jaoks siis, kui olin nii vana, et ise hakata kosmeetiku juures käima. See, millise õnnetundega ma kosmeetiku juurest lahkusin ja kui hästi ma ennast pärast tundsin, andis mulle mõista, et just kosmeetiku tööd soovin ka ise teha. Siis saan pakkuda oma klientidele sama tunnet, mis mina tundsin ning teha seda veelgi paremini.

Nüüdseks on kooli lõpust ja rahvusvahelise CIDESCO diplomi omamisest möödas 14 aastat ja endiselt armastan oma tööd ja teen seda täie pühendumusega, andes endast alati maksimumi. Mulle meeldib selle eriala mitmekülgsus ja erilist heameelt tekitab klientide suur rahulolu peale hooldusi, kui nad mu juurest lahkuvad.

Alustasin oma teekonda ilumaailmas natuke teistest erinevalt. Nimelt lõpetasin ma kosmeetikakooli ja sellejärgse praktika aja läbisin Hollandis ja aastal 2002 kolisin elama Islandile, töötades seal samuti oma erialal. Viimased 10 aastat olin tööl Islandil väga kõrgelt hinnatud spaas, täiendades oma teadmisi ja oskusi pidevalt. See on andnud mulle väga suure teadmiste ja kogemuste pagasi, mida nüüd rõõmuga igapäevaselt oma klientidele pakun.

Nüüd kallil kodumaal, Eestis, tagasi olles jätkan ma kosmeetikuna, et teha tööd, mida kõige rohkem armastan. Soovin oma kogemusi ja teadmisi jagada ka teistega ning just sellepärast olen veel ka Esimeses Erakosmeetikakoolis SPA-eriala õpetaja.

Omal vabal ajal olen nendega, kes on minu jaoks kõige kallimad – need on mu kaks väikest poega. Kui poistega tegelemisest jääb aega üle, siis energiat kogun sõbrannaga jooksmas käies ja jõusaali külastades.

Teen kõik selle heaks, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja säravana ning külastaks meid jälle.  Kohtumiseni Beauty Plazas!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE