Beauty Plaza Ilusalong

Keily

Mina olen pärit Tartust, heade mõtete linnast. Kasvasin üles kahe õe keskel ja olen loomult olnud alati suur unistaja. Need unistused tõid mind 16 aastaselt pealinna.

Lõpetasin Tallinnas edukalt Tallinna Teenindukooli kus sain palju kogemust just klienditeenindamise alal. Kuna elu läks hoopis nii, et mul on vahepeal olnud suur rõõm olla emmeks kahele imelisele lapsele, siis enda lapsepõlve unistus iluteenindajaks saada, tuli selleks ajaks pausile panna. Kuid ma ei jäänud pikalt koduseks vaid leidsin piisavalt aega pere kõrvalt ka end harida ja koolitada.

Aastal 2018 läbisin edukalt klassikaliste- ja volüümripsmete koolituse ning selleks, et saada veelgi paremaks ripsmetehnikuks, siis aasta hiljem veel ka klassikalite -ja volüümripsmete täiendkoolituse.
Hetkel olen lisaks ripsmetehniku tööle veel omandamas jumestamises teadmisi, et portfooliot täiendada ja oma kliente veel enam rõõmustada, sest just see viimane on vaieldamatult minu suurim kirg! Ei ole paremat tunnet kui panna naisi ennast kaunitena ja hoolitsetuna tundma. Olen ka enda suurim kriitik, seega töös annan endast alati parima.

Igapäevaselt annab mulle rõõmu mu imearmas pere ning roheline koduaed kus päikest püüda ja uneledes ilusaid mõtteid mõelda 🙂
Parim stressimaandus minu jaoks aga on joonistamine ja muusika.

Ootan väga juba Sinuga kohtumist ja tea, et annan endast kõik, et lahkuksid minu juurest rahulolevana!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE