Beauty Plaza Ilusalong

Kelli

Olen sünnist saati pealinna neiu. Kiire elutempo on täpselt see, mis Tallinna juures mulle meeldib ning võlub. Ei mingit kohapeal seismist. On ju teada, et kes teeb see jõuab.

2019. aasta suvel sai omandatud keskharidus ning sama aasta sügisel seadsin sammud ärinduse valdkonnas kõrgharidust omandama. Kas selle alast tööd ka kunagi teen ei oska ilmselt keegi öelda… äkki kunagi. Kooli kõrvalt olen jõudnud juba mitmeidki ameteid ära proovida, areneda ning katsetada. Päris hunt Kriimsilm oma 9 ametiga küll ei ole, aga olen sinna poole teel. Olen alati hinnanud kogemusi ning oskusi erinevates valdkondades. Õppimine on elukestev protsess.

Lisaks tihedale graafikule tööde ning kooli kõrval, meeldib mulle veel väga lugeda, küpsetada ning tegelen väikest viisi fotograafiaga. Reaalse maailmavaate kõrval eksisteerib ka kunstnikuhing.

Suhtlemine on see, mis mind siia ilumaailma tõi. See on alati olnud osa minust. Ilma selleta lihtsalt ei saa. Saaksin ehk isegi väita, et naeratus on minu visiitkaart. Sellepärast soovin alati pakkuda parimat teenindust ning elamust just Teile, kallid kliendid. Naeratus toob päikest meie kõigi päeva.

Soovin Teile päikest südamesse!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE