fbpx

Beauty Plaza Ilusalong

Kelly

Olen Võrust pärit väikelinna neiu, kelle elutee on toonud Tallinnasse. Juba väiksena tundsin ma suurt huvi ilumaailma vastu. Mulle meeldis emaga ilusalongides kaasas käia ja vaadata, kuidas sealsed juuksurid, kosmeetikud ning teised iluteenindajad oma tööd tegid. Loomulikult sai seda kõike proovitud ka nukkude ning peretuttavate peal.

Juba keskkooli lõpu eel teadsin, et edasised sammud viivad mind Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli. Võtsin oma õpinguid kosmeetiku erialal väga tõsiselt ning üsna pea oli mul ette näidata rahvusvaheliselt tunnustatud CIDESCO diplom.

Täna, kus olen juba mitmeid aastaid kosmeetikuna tööd teinud, võin öelda, et see amet on minu jaoks töö ja hobi samal ajal. Minu eesmärgiks on pakkuda oma klientidele just sellist teenust, mida isegi sooviks kogeda. Parim tunnustus ja motiveerija on klient, kes lahkub minu juurest rõõmsa ja rahulolevana ning tuleb jälle ja jälle minu juurde tagasi. Naudin oma tööd ning teen seda hinge ja armastusega!

Vaba aega armastan veeta minu jaoks kõige kallimate inimeste seltsis, kelleks on pere ja sõbrad. Olen õnnelik ja uhke vanem õde oma kolmele imeägedale vennale, kes toovad minu ellu iga päev palju nalja ning naeru. Lisaks eelnevale meeldib mulle tegeleda igasuguse loomingulise tegevusega, eeskätt joonistamisega.

Ilo olõ eiq tuu, määne Saq näo poolõst välla näüt, tuu om herre valgus Suq süameh!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE