fbpx

Beauty Plaza Ilusalong

Kerly

Juba väga noorena tundsin ma ilumaailma vastu väga suurt huvi ja mida aeg edasi, seda rohkem see huvi kasvas. Kui väikelinnast Paidest oli aeg Tallinnasse kolida siis soovisin kohe oma unistuse teoks teha – asuda õppima kosmeetiku erialale. Valisin selleks Eesti Esimese Erakosmeetikakooli, mille ka lõpetasin rahvusvahelise Cidesco diplomiga. Tänasel päeval olen täiesti veendunud, et see oli ainuõige otsus!

Inimesena armastan korrektsust ja olen suur perfektsionist – annan ka enda töös alati parima, et pakkuda kliendile suurepärast hooldust ja tulemust. Armastan väga inimestega suhelda ja olen õnnelik, et olen tänu oma tööle kokku puutunud väga paljude toredate ja huvitavate inimestega, kes on saanud osaks minu imelisest ilumaailmast!

Vabal ajal veedan kõige meelsamini aega endale kõige kallimatega.  Väga armastan olla koos oma õe lastega, kes valmistavad mulle meeletult palju rõõmu ja annavad alati uut energiat! Samas vajan ka aega mida veeta iseenda seltsis ja tegeleda endaga, näiteks naudin ma väga jalutamist ja rahustavalt mõjub mulle ka kodu koristamine.

Minu töö on ka minu hobiks ja kireks. Tahaksin, et iga inimene oskaks ennast väärtustada ja armastada ning enda jaoks aega võtta. Ootan Teid kõiki enda juurde Beauty Plaza ilusalongi!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE