Beauty Plaza Ilusalong

Kristel

Mul on suurim rõõm teenindada kliente oma juuksuritoolis vahelduva eduga juba aastast 2017. Olen varasemalt töötanud Viljandis Ilusalongis Christina kuid veetsin vahepeal 2 aastat Ameerikas, et koguda mõtteid, panna end proovile ja tulla tagasi enesekindlamana kul varem. See muidugi ei tähendanud, et kuigi New Yorgis minu pöhitööks ei olnud enam mitte juuksuriks alemine, et ma viskasin nendeks kaheks aastaks käärid nurka. Vastupidi minu käsi oli koguaeg tänu seal elavatele eestlastele “soe”.

Selle aasta juulis tagasi Eesti saabudes teadsin, et minust saab pealinna tüdruk. Nii ka läks, et täiendada endast ning pakkuda klientidele täisteenust oli ainuöige möte ja valik suunduda Grimmikooli. Nimelt täiendan ennast ning õppeaasta löpuks saab minust juuksur-grimmeerija.

Töötan kliendikesksel pöhimöttel ehk minu jaoks on oluline, et ma suudaksin pakkuda kliendile täisväärtuslikku teenust vastavalt kliendi soovile ning juuste seisukorrale, et klient tõuseks toolist alati rahulolevana, naeratus näol ning sära silmis ja sooviga nautida minu poolt pakutavat teenust uuesti ja uuesti.

Kui ma leian oma graafikus need üksikud päevad puhkamiseks, meeldib mulle lugeda raamatuid ja joosta/jalutada  möned kilomeetrid imelises Eesti looduses.

Mul on rõõm Sind tervitada ning hoolitseda Sinu juuste eest meie imelises ja armsas ilupesas Beauty Plaza! 

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE