Beauty Plaza Ilusalong

Kristiina

Olen pärit toredast alevist nimega Kohila. See on väike ja rahulik paik, paraja autosõidu kaugusel Tallinnast. Kuna armastan loodust ja rahulikku elukeskonda, siis on see jäänud senini minu kodukohaks.

Teekond kosmeetikuni algas juba lapseeas kui kogusin endale võimalikult palju erinevaid kreemipurke ja kosmeetikat. Ning neid siis igal võimalusel endale ja teistele peale määrisin. Juba põhikoolis teadsin, et minust peab saama ilutegija. Kosmeetikakooli läksin peale gümnaasiumi ning lõpetasin selle aastal 2010. Oma töös pean oluliseks elukestvat õpet – enda pidevat koolitamist ja arendamist. Kosmeetiku töö juures meeldib mulle enim kliendi vahetu emotsioon pärast lõõgastavat protseduuri, see annab tohutu energia tegutsemiseks.

Vaba aja veedan alati võimalusel oma elukaaslase, kahe poja ja lustaka kääbuspuudli Jessika seltsis. Pere on mulle väga oluline ja püüan alati toetada laste tegemisi. Seega jalgpall on suur osa meie elust, tihti olen fännina lapse mängudel kaasa elamas. Ja muidugi minu suur huviks on reisimine, igal võimalusel reisiksime perega mööda maailma ringi!

Oled minu juurde alati oodatud ja luban, et annan endast parima, et Sinu ilu veelgi enam välja tuua!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE