Beauty Plaza Ilusalong

Laura

Juba pisikese plikana olen unistanud juuksuritööst. Kodus võis leida pidevalt nukke, millele olin teinud punutise või soengu. Samuti sain oma pere peal tihti kätt harjutada juuste värvimisel ning sõbrannad lubasid mul isegi juukseotsi lõigata.

Peale gümnaasiumi lõppu arvasin, et minust saab kas noorsootöötaja või lasteaiakasvataja, kuid esimese semestri jooksul ülikoolis õppides sain aru, et vana arm ei roosteta. 🙂 Nii ma Tallinna Tööstushariduskeskusesse juuksuriks õppima asusingi. Tundsin pidevalt vajadust midagi oma kätega teha ning iga päev kogeda midagi uut ja põnevat.

Juuksuritöö juures meeldib mulle suhtlemine, inimeste ilusaks tegemine ning kõige enam inimeste emotsioon pärast teenust.

Juuksuritöös on samuti võimalik end palju arendada ja just seda ma kavatsengi teha. Tulevikus tahan õppida edasi meisterjuuksuriks. Tahaksin ka ise kunagi juuksureid õpetama hakata ning selleks plaanin tulevikus astuda taas ülikooli, et õppida kutseõpetajaks. Unistus on ka kunagi päris oma salongi omada.

Vabal ajal armastan raamatut lugeda, rulluisutada ja tantsida.

Minu moto on – It’s a beautiful day to make people beautiful!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE