Beauty Plaza Ilusalong

Laura

Olen pärit meie armsast kevadpealinnast Kesk-Eestis nimega Türi. Just seal veetsin rõõmsalt mängides ja kasvades oma lapsepõlve ning just seal sai käidud ka oma koolitee ning saadud nii alg-, kui ka keskkooli lõputunnistus.

Viimasel koolipäeval ootas mind ees aga suur üllatus. Nimelt tuli meie juurde minu esimese klassi õpetaja ning andis kõigile klassis ühe paberi. Minu paberile oli 7-aastane Laura kirjutanud, kelleks ta tahab suurena saada – juuksuriks. Tohoh! Aga miks mitte? Sõbrannade juuksed olid niikuinii juba minu poolt lõigatud ja värvitud ning enda koolilõpu ülespandud soengu tegin ka ise. Tundsin, et see ongi just see, mida ma tahan ja oskan.

Nii ma jätsingi armsa Türi linna seljataha ja võtsin ette teekonna pealinna Tallinnasse, kus asusin nii elama, kui ka võtsin ette koolitee Tallinna Tööstushariduskeskuses, et minust saaks üks tubli juuksur. Õpingute kolmandal kuul, saatsid õpetajad mind võistlema Noor Meistri võistlustele, kus saavutasin kõrge 2. koha kategoorias ”Vintage soengud”. See andis veelgi kinnitust, et olen oma elus teinud õige valiku ja saan teha tööd, mida armastan.

Kooli lõpus oli meil vaja minna praktiseerima seda, mida olime koolis õppinud. Selleks külastasin erinevaid salonge, et leida praktikakohta, kuid ma ei tundnud ennast üheski neist hästi. Kõik muutus, kui astusin sisse Beauty Plaza Ilusalongi. Uksest sisse astudes, oli mul kohe hea tunne ja otsustasin siia jääda ka peale praktika lõppu. See oli parim otsus!

Ilumaailm on mulle huvi pakkunud erineval moel juba väiksena ning võimalik, et õpin tulevikus peale juuksuriameti ka mõne muu iluteenuse ära. Seni aga püüan end veelgi arendada just juuksurina. Juuksuritööd teen ma rõõmuga ja annan endast alati kõik, et klient jääks rahule ja saaks soovitud tulemuse. Mulle meeldib aidata inimestel end ilusamaks teha.

Vabal ajal meeldib mulle teha käsitööd ja lugeda. Suur kirg terve elu on mul olnud tantsimine, mis täidab suurema osa minu vabast ajast. Võimalikult palju käin ka oma kodulinnas, Türil, kus on minu pere. Ma alati naudin sinna minekut, sest seal saan kiirest pealinna elust hinge tõmmata.

Just Beauty Plaza Ilusalongis saad Sa alati mõnusa vahelduse argipäevale!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE