Beauty Plaza Ilusalong

Liis

Olen pärit Raplamaalt väikesest külast – Kuimetsast. Juba väikesest peale on mulle juuksuri amet meeldinud. Nagu ka teistele väikestele tüdrukutele, meeldis ka mulle nukkudele soenguid teha. Esimesed punupatsid said just sellisel moel selgeks.

Minu tee juuksuri ameti juurde on aga olnud üsna pikk. Olen vahepeal õppinud hoopis graafilist disaini Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Paar aastat tagasi aga otsustasin ära õppida ka juuksuri töö kuna see on amet, mis mind siiamaani paelub. Eelmisel aastal 2018 a. märtsis lõpetasingi Eesti Iluteeninduse Erakoolis juuksuri eriala kaugõppes.

Kooli lõppedes aga tundsin, et praktikat jäi väheseks ja ei olnud veel piisavalt enesekindlust selle ala peale tööle minna. Sain praktikale Helen Heinroosi juuksurisalongi. See oli minu jaoks väga äge ja inspireeriv kogemus näha, kuidas oma ala meister oma tööd teeb. Seal salongis sain näha, mida juuksuriamet tõeliselt tähendab. Olen selle kogemuse üle väga rõõmus.

Nüüd aga olen jõudnud Beauty Plaza salongi, kus saan ka ennast juuksurina proovile panna. Eriti meeldib mulle teha soenguid.
Minu hobideks on ka veel käsitöökaartide ja dekoratiivkosmeetika valmistamine ning ka fotograafia. Loomult olen tagasihoidlikum kuid sõbralik ja positiivse ellusuhtumisega inimene.

Ootan kõiki enda juurde juuksurisse.

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE