fbpx

Beauty Plaza Ilusalong

Marianna

Olen õnnelik inimene, sest minu elu on jagunenud kolme ilmakaarde. Sündinud ja kasvanud olen peamiselt Tallinnas aga lapsepõlvekodud on mul ka Haapsalus ja Viljandis, kus vanaemaga veetsin suveti aega maasikapõllul ehitades vihmaussidele losse ?

Oma iseloomult olen ma seiklushimuline ja aktiivne inimene. Mulle väga meeldib inimestega suhelda, palju liikuda ning nautida heas seltskonnas olemist. See annab mulle hea enesetunde ja olen õnnelik, et kõik need asjad on olemas ka minu töös. Siin saab palju suhelda meie superägedate klientidega, liikuda parajalt palju ning olla selles mõnusas Beauty Plaza meeskonnas. Positiivsete emotsioonide edastamine teistele ja ise ka nende vastu saamine teeb selle töö meeldivaks ja toob naeratuse näole. Hindan siirust ja ausust ning proovin ka klientidega suhtlemisel olla alati mina ise, aus ja positiivne. Minu jaoks on oluline puhtus ja korrektsus, et asjad oleks omal kohal ja toimiks hästi.

Töölt vabal ajal tegelen ma fotograafiaga ja olen õppinud ka sisekujundust, mida mulle meeldib praktiseerida oma sõprade elamisi ümber kujundades. Kui tahate mind veelgi rõõmsamana näha siis teadke, et ma armastan meeletult magusat, mmmmm…

Minu jaoks on väga oluline, et kliendile jääks meie salongist ja ka minust hea mulje ning nad ei jõuaks juba ära oodata, millal saab meie juurde tagasi!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE