Beauty Plaza Ilusalong

Pilleriin

Olen pärit väikesest kohast nimega Tõrva kus ma veetsin kogu oma lapsepõlve. Mulle väga meeldis sealne rahulik elu ja metsade rohkus. Seal elades meeldis mulle jalutada palju koos oma koeraga ja veeta aega oma sõpradega. Sealt sai alguse ka minu huvi matkamise ja uute kohtade avastamise vastu. Mulle väga meeldis ka kalal käia ja koos oma vennaga meisterdatud parvega mööda jõge sõita.

Elutee tõi mind suurlinna kuna Tallinnas ahvatlesid mind suuremad võimalused enesearenguks. Mul on olnud mitmeid erinevaid elukutseid aga mitte ükski neist ei meeldinud mulle nii palju kui massööri eriala. Ehk on põhjus ka selles, et mind on alati paelunud teraapia maailm. Ja juhtuski nii, et sattusin Eesti Massaaži – ja Teraapiakooli õppima massööriks, sest see kuulub ka teraapia valdkonda ja juba esmapigul tundus kohe huvitav ja südamelähedane.

Kõige rohkem meeldib mulle see kui saan inimeste päeva paremaks muuta neid masseerides. Muuta nende tervist paremaks, võtta ära valu ning tekitada neile hea kerge massaaži järgne tunne. Ja kui minu juurde tuleb klient kellel on alguses morn nägu peas aga peale massaaži on tal nägu naerul, siis olen ise ka rõõmus.

Vabal ajal meeldib mulle maailmapilti avardavate raamatute lugemine ja matkamine ning koos oma perega jalutamas käia.

Ootan Teid massaaži!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE