Beauty Plaza Ilusalong

Reili

Pärit olen mere tagant – kaunist Kuressaarest. Tallinnasse sattusin õpingute tõttu – asusin Tallinna Ülikooli eesti filoloogia alale õppima. Kuigi see ei osutunud päris lõplikuks suunaks, siis sealt olen saanud oma täpsuse ja põhjalikkuse.

Hiljutisemad õpingud on mind viinud Tallinna Majanduskooli, kus õppisin maakleri erialal. Sealtki sain enda teadmistele-kogemustele suurepärase täienduse. Kinnisvaraplaane lähitulevikus ei ole, aga pikemas perspektiivis ehk tõesti.
Kõige selle kõrval on mind alati paelunud ilumaailm. Juba väiksena oli mul emast rohkem kosmeetikat ja lõhnaõlisid. Minu huvi leidis suurema väljundi parfümeeria alal, kus sain aktiivset müügitööd teha ja uusi tooteid tutvustada.

Nüüdseks olen liitunud Beauty Plaza meeskonnaga, kus saan ühendada oma kire iluvaldkonna vastu, müügitöö ja muud omadused, mis salongielu korraldamisel vajalikud on.

Olen loomult üsna aktiivne inimene, mille tõttu veedan palju oma ajast vabas õhus, lisaks on minu suur kirg tantsimine, mis aitab mind muust maailmast välja lülitada. Armastan ka lugeda, mis on hea lõõgastuseks ja kvaliteetaeg iseendaga.

Soovin, et teie, meie armsad kliendid, saaksite parima võimaliku teenuse-teeninduse ja tuleksite ikka meile tagasi!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE