Beauty Plaza Ilusalong

Ilusalongist

Mõnusalt kodune, moodsa ja hubase sisekujundusega, kahel korrusel paiknev „Beauty Plaza“ DaySPA ilusalong ootab Sind Tallinna kesklinnas, Liivalaia tänaval. Suured vitriinaknad avanevad otse suurima liiklusvooga tänavale ja kutsuvad oma kliente heaolu paradiisi.

Tallinna vaieldamatult ühes suurimas ja omanäolisemas ilusalongis ootavad Sind kosmeetikud, juuksurid, massöörid, jumestajad, küünetehnikud ning ripsmetehnikud, kes pakuvad Sulle ainult parimat professionaalset teenindust! Olemas on ka sündmuste korraldamiseks peoruum.

Beauty Plaza Ilusalong on saanud omale juba kahel korral suurima tunnustuse Eesti ilumaailmas! Nimelt valiti Beauty Plaza Ilusalong taaskord PARIMAKS ILUSALONGIKS EHK TEENINDUSE TEEMANDI TIITLI VÕITJAKS !!! Meie salong on saanud ka veel tunnustada, kui 2016 aasta kõige uuendusmeelsem ilusalong ning 2017 aasta parima turunduskampaania omanik (Movember 2017 meeste kampaania)! Kõige suuremad tänud ja sügava kummarduse on ära teeninud meie head koostööpartnerid, kliendid ja loomulikult meie tubli meeskond, kelle üle oleme väga uhked!

Meil on hea meel olla Saksa looduskosmeetikasarja ANNEMARIE BÖRLIND esindussalongiks Eestis. Meie juuksurid kasutavad juuksurisarja Goldwell, kosmeetikute lemmikud on Annemarie Börlind, Laboratoires RENOPHASE Paris, Lycon, Orenna, Estelle. jt sarjad. Küünetehnikul on kasutuses Victoria Vynn, GlamLac ja BioSculture sarjad. Jumestajad kasutavad Annemarie Börlindi sarja tooteid. Massööridel on kasutuses suurepärased Annemarie Börlindi ja Pinoja sarja õlid.

Meie salongi esimene korrus on ilusalongi päralt, kus lisaks administraatorile on müügitooted, puhkeala, laste mängunurk, neli juuksuri, kolm kosmeetiku ning kaks küünetehniku töökohta.

Meie alumine korrus on aga SPA mõnude päralt – seal on ruumid massöörile ja ripsmetehnikule. Alumisele korrusele mahub veel kontor, koolitusruum ja peoruum, kus on võimalik tähistada erinevaid sündmusi, läbi viia koolitusi ja klubiõhtuid.

Lisaväärtusena pakume oma klientidele fotograafi teenust kohapeal ning erinevate sündmuste korraldamist meie salongi ruumides.

Maja ees on autole parkimiskohad ning salongis ootab kliente alati maitsev kohv / tee / vesi ning tasuta WiFi.

Ootame Sind külla!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE