Beauty Plaza Ilusalong

Küünetehnik

Käed paljastavad meie elust rohkem, kui tahaksime. Need ei valeta vanuse, töö ega ka tunnete kohta. Öeldakse, et käte selg jutustab elustiilist, peopesalt saab lugeda minevikku ja ennustada tulevikku. Need on meile antud instrumendid, millega tehakse tööd, hoolitsetakse ja paitatakse. Käsi pannakse tähele ja sellepärast nende hooldamine ei ole edevus. Käed on keha osa, mis on kõige rohkem mõjutatud välisteguritest. Käte hooldus on seega tähtis tervislikel, hügieenilistel ja esteetilistel põhjustel.


VICTORIA VYNN on Professionaalne Ameerika küünehooldusbränd, mis võidab oma laia tootevalikuga iga ilutegija südame. Victoria Vynn – tippkvaliteediga tooted küünekunstnikele. Kaasaegsed ja trendikad tooted pakuvad piiramatuid võimalusi kaunistamiseks, küünte kunstiteoste loomiseks ja tootega salongis töötamiseks. Uute kollektsioonide loomisel küünte hooldamiseks ja kaunistamiseks kasutatakse NYC – maailma moe- ja disainipealinna – uusimaid trende.GlamLac on uusim saavutus naturaalsetele küüntele ja see ei kahjusta küüsi. See on küünelakk, mis ei kooru maha ja püsib peal 3-5 nädalat. GlamLaciga võidad Sa endale palju vaba aega, enam ei pea sa küüsi  iga paari-kolme päeva tagant lakkima. Protseduuri käigus kasutatatkse UV-lampi, mis tagab küünelaki kiire kuivamise. Õhuke küünelaki kiht kaitseb ja tugevdab küüne pinda ning küüned ei murdu enam nii kergesti. Püsilakiga jäävad küüned elastsed ja tõeliselt kaunid.

Protseduur näeb välja nagu tavaline lakkimine, kus kasutatakse aluslakki, värvilist lakki ja pealislakki, mis annab läike ning kaitseb lakki murenemise ja kulumise eest. Küünelakk eemaldatakse spetsiaalse vahendiga. GlamLac ei kahjusta küüne pinda ja oma küüs jääb ilusaks ja teveks. Sa ei tunne ebamugavust ega valu.

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE