Beauty Plaza Ilusalong

Massöör

Massaaž aitab liigse või vähese kehalise või vaimse pingutuse järel tekkinud lihaspingetest vabaneda. Massaaž on nahale kasulik ning parandab üleüldist vere- ja lümfiringet. Massaaž lõõgastab ja on suurepärane vahend haiguste ennetamiseks ning organismi sisemise tasakaalu taastamiseks.

Inimesed pöörduvad tänapäeval üha rohkem massööri poole kuna istuv töö põhjustab pingeid seljas ja kaelapiirkonnas. Nii on ka meie salongis massaaž saanud väga populaarseks valikuks. Massaažituba on meil armas ja „hea auraga“ ning massaažilaud on parim. Kliendid tunnevad siin ennast hästi. Oleme veendunud, et inimese käed suudavad aidata paljudel puhkudel, alates lapsest, kes rahuneb ema puudutuse peale või täiskasvanust, kes tänu kätele unustab stressi ja pinged ning vajub poolunne. Inimesed on erinevad – mõnele meeldib tugevam, mõnele nõrgem massaaž.

Püüame alati läheneda kliendile individuaalselt.


Klassikaline massaaž
Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži, kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse, kui ka füüsilise ülepinge korral.


Sportmassaaž
Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsilise täisustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel, kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.


Lümfimassaaž
Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada jääkaineid organismist ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumadejärgseid turseid, samal ajal neid alandades.


Kupumassaaž
Kupupanekut on raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks on välja arenenud kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia. Väga sobilik külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.


Meemassaaž
Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspingeid. Meega masseerimine aitab väljutada organismist jääkaineid ja stimuleerib naha aluskoe ning verevarustuse tööd. Massaaž aitab tõhusalt puhastada nahapoore. Meemassaaži tehakse enamasti seljale. Soovi korral saab meega masseerida ka keha täies ulatuses. Meega masseerimist võib kasutada ka tselluliidiravi osana. Protseduur silub nahaaluseid tihendeid, mille tulemusena muutub nahk siidiseks.


Peamassaaž
Peamassaaž aitab energiablokeeringud kõrvaldada, mispõhjusel yin ja yang energia tasakaalustub. Olulised energiakanalid asuvad ka peas. Puudutustega mõjutame mööda meridiaane liikuvat energiat ja inimkeha on võimeline end ise ravima.


Kõhumassaaž
Tänapäeval peetakse kõhtu  ja kogu seedeelundkonda meie teiseks ajuks, kuna kõht kogub suure osa negatiivsetest emotsioonidest endasse. Kõhumassaaži toimel vabanevad stressist kogunenud pinged alakõhus, vähenevad soolestiku, mao ja maksa talitlusega seotud probleemid. Vabaneb pingetest peamine hingamisel kasutatav lihas e.diafragma. Diafragma parem liikuvus soodustab aga omakorda kopsude ja jämesoole tööd. Siseelundite massaaži abil leevendatakse tekkinud pingeid mitte ainult kindlas organis vaid kogu kehas.


Segmentmassaaž
Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja parandada siseorganite tööd. Seansijärgselt võib massaaži toime pikendamiseks kasutada ravigeele ja -salve. Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.


Tselluliidimassaaž
Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.


Aroomimassaaž
Aroomimassaaž on iidne ravimise ja tervendamise kunst. Oskuslik aroomiõlide valik ning aeglased ja silitavad liigutused leevendavad paljusid probleeme. Näiteks emotsionaalne ebastabiilsus, unehäired, vererõhu kõikumised, stress, lihaspinge, tselluliit. Aroomiteraapia ehk aroomimassaaž ühendab endas klassikalise massaaži kerged pindmised silumisvõtted ja taimede eeterlike õlide raviomadused.


Laavakivi massaaž
Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur, mis kaotab väsimuse ja stressi ning toidab elujõudu. Laavakividest kiirgav soojus leevendab ka lihaste jäikust, mistõttu on laavakivi massaaž hea lõõgastumisvõimalus pärast treeningut või rasket füüsilist tööd.


Refleksoloogia ehk tsooniteraapia
Peamiselt jalalabal (vahel ka säärel) teostatava massaaži toime on lõõgastav ja mõnus. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist. Külmetavate käte ja jalgade korral parandab kiiresti vereringet.


Tai massaaž
Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Tai traditsiooniline ravimassaaž töötab aeglase, meditatiivse vajutustehnikaga terviklikult läbi kogu keha. Tai massaaž võib olla lihtsalt lõõgastava toimega, aga ka väga tõhusa tervendava toimega. Sobib hästi traumade taastusraviks, lihaspingete leevendamiseks, aitab aktiviseerida vereringet ja ainevahetust, parandab liigeste liikuvuse piiratavust ja mõjub toniseerivalt kogu organismile. Massaaži ajal on soovitav kanda mugavaid riideid ja varvassokke.


Shiatsu massaaž
Shiatsu massaaž on Jaapanist pärit teraapiavorm, mis ühendab endas klassikalise hiina meditsiini teadmised. Ta hõlmab endas digipunktuuri ja spetsiaalseid venitusharjutusi.Shiatsu massaaž on üles ehitatud põhimõttele, et mööda keha liiguvad energia ehk „ki” vood ning valud ja haigused on põhjustatud energiavoo häiretest. Igal inimese kehal on olemas ravivõime. Lisaks lõõgastavale toimele ja keha energiavarude taastamisele sobib shiatsu ka krooniliste haiguste raviks. Shiatsu abil on võimalik ravida kehalisi vaevusi,  luua keha ja meele harmoonia. Shiatsu seanss viiakse läbi põrandal asuval matil.  Massaaži ajal on soovitav kanda mugavaid riideid ja varvassokke.

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE