Beauty Plaza Ilusalong

Kosmeetik

Beauty Plaza Ilusalongis on kokku 3 ruumi, mille peamisteks kasutajateks on just meie tublid kosmeetikud. Selleks, et Teile pakkuda parimat ja professionaalseimat teenust, on meil salongis ka kasutada vaid parimad brändid. Kui Teie sooviks on efektiivne looduskosmeetika, siis on selleks maailmas kõrgelt tunnustatud Annemarie Börlindi sari. Kui aga soovite eksklusiivsemat brändi, siis suurepärane Prantsusmaa  aromaatne sari Darphin on Teie jaoks. Lisaks on meil kasutusel Renophase Paris, mis on  kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, depilatsioonideks kasutame Lycon brändi tooted ja ripsmete/kulmude värvimisel kvaliteetsed Saksa brändi Orenna tooted.

Kõik meie kosmeetikud on läbinud erialase väljaõppe ning omavad selle kohta ka diplomit. Nad on edasipürgivad ning koolitavad ennast pidevalt. Soovime pakkuda Teile vaid parimat teenust!


ANNEMARIE BÖRLIND
Annemarie Börlindi loojad seisavad tõestatud efektiivsusega looduskosmeetika eest, mille loovad innovaatiliste ja jätkusuutlike võtetega toodete tootmine, kasutades vaid kvaliteetset toormaterjali. Ja seda juba aastast 1959!

Nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi. Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele. Annemarie Börlind on sertifitseeritud ökokosmeetika tootja, mis garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standarditele ja on kõrge kvaliteediga.

Kõik emulgaatorid, mida kasutatakse, on saadud looduslikest allikatest ja aktiivsed koostisosad on kõik taimsed – pole kasutatud loomseid produkte.


RENOPHASE PARIS
Laboratoires Renophase Paris – Unikaalne ravitehnoloogia, mis eristub!

Sari saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30 aasta jooksul on firma omaenda laboris läbi viidud teaduslikke uuringuid, mille tulemusel on välja töötatud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning olulisi patente

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.


ORENNA
Juba 62 aastat kogemusi annab Orenna ripsme- ja kulmuvärvidele 3-4 nädala pikkuse intensiive värvi ja püsivuse – kõige paremad püsivuse ja katvuse tulemused professionaalsel turul .

Orenna eeliseks on maksimaalne tulemus lühikese aja jooksul – kulmudele piisava sügavuse saab juba mõne minutiga.

Suurepäraselt püsiv Orenna kulmuvärvi õrn koostis ei põhjusta allergiat ja on toodetud kooskõlas Euroopa Liidus vastavatele nõuetele. Toodetud Saksamaal.


ESTELLE
Langetades otsuse ESTELLE kasuks võite olla kindel, et olete teinud parima valiku professionaalse kõrva augustus süsteemi heaks.

ESTELLE toodetel on eriti hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kõrvarõngad on toodetud niklivabast kirurgilisest roostevabast terasest. ESTELLE tooted vastavad tervise – ja ohutusnõuetele, mis kehtivad ülemaailmselt.


LYCON
Austraalia No 1 vahad on rahvusvaheliselt väljateeninud tunnustuse kui kõrge kvaliteediga “crème de la crème” depilatsioonivahad, mis on kasutusel top SPA-des ja salongides rohkem kui 70 riigis. LYCON vahad on loodud parimatest vaikudest, puhtast Austraalia mesilasvahast ja seotud sensuaalse aroomiteraapiaga ning looduslike taimeõlidega. Lycon vahad on maailma liidrid kvaliteetvahade seas, mis annavad suurepäraseid tulemusi!

LYCON on depilatsiooni süsteem, mitte ainult vaha! Meie madala temperatuuriga, ülipainduvad ja õrnad vahad on loodud eesmärgiga pakkuda ka kõige tundlikuma nahaga klientidele võimalikult valutut ja meeldivat depilatsiooni hooldust eemaldades karva juba nii lühikeselt kui 1mm!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE