Beauty Plaza Ilusalong

Juuksur

Juuksed on iga inimese jaoks tähtis teema, sest see, millised on meie juuksed, räägib meie kohta palju, määrates sageli liigagi suurel hulgal välimusest. On me juuksed kohevad ja paksud, õhukesed ja peadligi hoidvad, siledad ja pehmed või justkui väga “karvased”? Miks on ühed õnnistatud tõeliselt kaunite juustega, samal ajal kui teised proovivad kõiki vahendeid, et oma õhukesi juukseid paksemaks muuta ja kasvama panna?

Juuksed on hea tervise, tervisliku toitumise ja eeskujuliku eluviisi näitajateks, mis on iga inimese uhkuseks. Just seetõttu tuleb lisaks tervislikule eluviisile ja toitumisele hoolitseda eriliselt ka juuste eest.

Kuigi heade toodete ja õige hooldamisega võib korda saata imesid, sõltub siiski hirmuäratavalt palju juuste väljanägemisest ka geneetikast. Mõned naised võivad tänada oma häid geene ja nautida ilusate juuste rõõme, tegemata nende hooldamiseks midagi erilist. Olgu aga geenid kui tahes head, reageerivad juuksed esimestena kehas ja kliimas toimuvatele muudatustele.

Jäid haigeks, oled stressis, söögiisu on kadunud, oled järsku kuuma päikese käes või vastupidi – Eestisse saabus järjekordne pikk ja juustele kurnavalt mõjuv talv? Uskuge, muutusi näete oma juustelt ruttu.

Tihti pööratakse juuste puhul tähelepanu vaid nn nähtavale osale, aga tegelikult algavad terved ja ilusad juuksed peanahast, kus on juuste juur. Just juuksejuurele ja peanahale peaks pöörama erilist tähelepanu, eriti kui juustega on probleeme, sest peanahk on väga sarnane näonahale, vajades erilist hooldust. Kõige lihtsam viis peanahka hooldada on juukseid õigesti pesta.

Meie juuksurid kasutavad oma töös kvaliteetseid GOLDWELL brändi tooteid.
Goldwell on juba 1948. aastal asutatud väärika ajaloo ja pikaajalise kogemusega rahvusvaheliselt hinnatud eksklusiiv-juuksehooldustoodete bränd. Kaubamärgi missiooniks on inspireerida juuksureid ning toetada juuksurisalonge looma oma klientidele ilu. Goldwell tähendab lõppematut pürgimist täiuslikkuse poole ja kompromissitut erialast professionaalsust. Sarja toodetega saavutate täpse ning tõhusa juuste hoolduse ja muidugi piiramatu fantaasiaga soengu viimistluse. Valikust leiate šampoonid, palsamid, juukseseerumid, juuksemaskid, kreemid ja rohkelt muud põnevat kõige erinevamatele juuksetüüpidele.

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE