Beauty Plaza Ilusalong

Egle

Olen pärit linnast, mis oma kauni puitarhitektuuri ning väljapeetud stiiliga on justkui killuke teisest ajastust: väikesed kohvikud, kaunis rand ning Valge Daam – see on Haapsalu, kus elasin 17 aastat.

Minu tee kosmeetiku elukutseni on olnud seiklusrikas ja huvitav. Peale Haapsalu viis elutee mind Viljandisse, kus omandasin koka eriala, sest juba siis soovisin teha oma kliente õnnelikuks ning rõõmsaks. Siis oli see võimalus mul läbi hea ja maitsva toidu. Kuid üsna pea tõdesin, et see pole siiski see, mida soovisin. Võtsin ette teekonna pealinna ning asusin õppima Eesti Esimesse Erakosmeetikute kooli, kus spetsialiseerusin just kosmeetiku erialale. Aasta oli siis 2008. Kosmeetiku eriala kõrvalt õppisin ka ripsmepikenduste paigaldamist ja massaaži.

Täna võin ma julgelt öelda, et kosmeetiku töö meeldib mulle väga, ma armastan oma tööd ja ma arvan, et seda paljuski selle mitmekülgsuse pärast. Lisaks näohoolduste, pediküüride, maniküüride, ripsmehoolduse ja teiste iluteenuste tegemisele meeldib mulle teha ka massaaže.

Aga siis, kui ma naudin oma vaba aega, käin ma jooksmas ning jõusaalis. Kodulinn Haapsalu on mulle väga armas ja seetõttu üritan alati kui selleks on võimalust, külastada ka oma lapsepõlvekodu. Loomulikult on mulle väga tähtsad ka minu pereliikmed ja sõbrad, kellega püüan olla koos niipalju, kui võimalik.

Kosmeetiku töö juures tunnen rõõmu asjaolust, et saan niigi ilusatele inimestele veel sära juurde anda.

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE