Beauty Plaza Ilusalong

Grete Carmen

Seiklushimulise pealinna tüdrukuna olin alati unistanud näha maailma, avardada silmaringi ja kogeda elu väljaspool Eestit, mujal maailmas. Kui tekkis võimalus, siis kolisin pooleks aastaks Itaaliasse, kus sain lahedaid kogemusi kogu eluks. Sealt naastes tundsin, et tahaksin proovida taaskord midagi teistsugust ja elutee viis mind sel korral hoopiski suvepealinna Pärnusse. Seal tegelesin küll müügivaldkonnas, kuid kogu mu elu on keerelnud paralleelselt ka ilumaailma ümber.

Elu tõi mind tagasi Tallinna ja siis tundsin, et soovin lõpuks ellu viia oma kauaigatsetud unistuse, nimelt astusin IMC Profimeigikooli ja lõpetasin selle kiitustega.  See oli nii õige otsus!
Mulle meeldib jumestamise juures loominguline vabadus väljendada end läbi meigi. Iga klient on erinev ja pakub uusi väljakutseid. Meigi tegemine tekitab minus suurepärase tunde ja motiveerib edasi õppima.
Kõik algavab väikestest sammudest. Leian, et peab olema looduse poolt antud annet ja samas ka oskust seda ära tunda- siis saab minna alati kõik ainult ülesmäge!
Teen tööd täie kiindumisega ning loodan, et seda tajub iga inimene, kes on minu toolis istunud!

Tänaseks olen leidnud suurepärase tasakaalu põimides kokku oma 2 lemmik ametit- püsimatu jumestaja ja stabiilse adminsitraatori olemuse ja seda Beauty Plaza imelises ja hubases ilusalongis!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE