Beauty Plaza Ilusalong

Kaire

Mu hea sõber ütleb alati, et ilumaailm paneb mu silmad särama. Ma loodan, et ka meie head kliendid näevad seda sära mu silmades, kui nad meie ilusalongi uksest sisse astuvad ning mind sealt eest leiavad!

Olen pealinna tüdruk, kelle süda kuulub maale. Kuigi mulle meeldib see aktiivne elu, mis Tallinnas on, siis aeg-ajalt vajan olemist värske õhu käes ja linnulaulu ja rohutirtsu muusikat kuulates. Seepärast oma vaba aja sisustangi meelsamini metsas jalutades või võtaks koos kallimaga kasvõi mitmepäevase matka ette. Ja kui ilm parajasti seda tegevust ei soosi, veedan hea meelega lõbusalt aega oma õetütrega.

Muidu olen aktiivne ja sõbralik inimene. Üritan alati kõikidele küsimustele vastuseid leida ning aitan nõu ja jõuga alati, kui vaja on. Seepärast olen avatud kõikidele muredele ja küsimustele. Koos leiame lahenduse!

Mulle meeldivad rõõmsad inimesed ja kõige rohkem ongi neid ilusalongides. Võin kindel olla, et iga inimene, kelle eest on hoolitsetud ja keda on ilusaks tehtud, lahkub meie ilusalongist suure naeratusega. Teeb endalgi meele paremaks ning püüan omalt pooltki kõige paremat teenindust pakkuda.

Kui teha midagi, siis teha seda hinge ja armastusega!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE