Beauty Plaza Ilusalong

Kaire

Olen Haapsalust pärit väikelinna tüdruk, kelle elu on toonud pealinna.

Jumaldan ilumaailma, mis annab mulle võimaluse end järjepidevalt harida, et ajaga kaasas käia ning palju inimestega suhelda. See on minu võimalus tuua rõõmu klientide igapäevaellu ja panna nad kasvõi hetkeks unustama oma mured. Ilusalongis olemise aeg, see on ju Sinu iseendaga olemise aeg, kvaliteet aeg!

Nii tore on mõelda, et minu „ilupessa“ põgenetakse, et peale pikka ja pingelist tööpäeva veidigi mõnuleda või oma salajasi ilurituaale teostada…  See tunne peale hoolitsust toob tihti imelise sära ja rahulolu inimeste silmadesse!

Kosmeetiku maailma avastasin enda jaoks aastal 1998  ning diplomi omandasin 2000.a. Olen läbinud palju erinevaid toote/brändi koolitusi, näiteks: Catineau, Decleor, Guinot, Sothis, Gerard’s, Collin, Susan Molyneux, Comfort Zone, Matis, Thuya, Jane Iredal, Karaja, Collistar, OPI, Darphin, Selvert Thermal, Annemarie Börlind, Orly, Kryolan, Make Up store, Make up studio, Glo Minerals, Parisax, MUD – Make-Up Designory, Laboratoires Renophase Paris, Lycon, Orenna, Dado Sens, Gisel Delorme, Stenders, Mesauda, jpt.

Vabal ajal armastan teha käsitööd ja lugeda ning kui vaja argielust end välja lülitada, aitab pingeid maandada reisimine ja enese liigutamine; olgu selleks siis jõusaalis treenimine, joogamatil hingamine või hoopiski tantsusaalis tantsimine.

Päikesekiired minu igas päevas on mu imearmsad tütred ja abikaasa.
Ilu, positiivsed inimesed ja pere on minu suurimad kiindumused.

Armastan oma tööd ja teen seda hingega!
Ootan Sinuga kohtumist hubases kesklinna ilusalongis Beauty Plaza!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE