Beauty Plaza Ilusalong

Merit

Mul on rõõm Teiega tuttavaks saada. Minu nimi on Merit ja ma olen pärit meie kauni Eestimaa pealinnast Tallinnast. Nii nagu paljudele väikestele lastele  meeldis ka minule kääridega juba väiksest peale juuksurit mängida. Juba 4-aastasena sain hakkama oma esimese ja pean ütlema väga stiilse lõikusega. Nimelt tegin lapsehoidja peas puhta töö, mida ta mäeltab tänaseni:) Kuid siiski põhilisteks mannekeenideks olid mu kallid nukud, kelle pikad kiharad stabiilselt päev päeva järel muudkui lühenesid. Loomulikult uhked soengud ja guaššvärvidega tehtud triibud sai ka kõik ära tehtud. Poisipeadega sain esimesed kogemused õpilasmalevas. Seda teed käies oligi mul keskkooli lõpetades selge teadmine, et minu kutsumuseks on ilu loomine soengute, lõikuste ja värvide abil, mis toovad välja iga inimese naturaalse ja unikaalse ,,mina,,.

Ma pean ennast õnnelikuks inimeseks, sest armastan väga oma tööd. Minu jaoks pole tähtis, mis rahvusest, soost või nahavärviga inimene on, kuna ma suhtun kõikidesse hoolivuse ja pühendumusega. Ma annan endast maksimumi, et iga inimene jääks tulemusega väga rahule ja tõuseks juuksuritoolist õnnelikumana, kui ta sinna istus.

Ma armastan loodust, selles viibimist ja linnulaulu. Olen õppinud kaheksa aastat muusikat ja ilmselt tänu sellele helisevad mu peas kaunid meloodiad ning laulud. Mulle meeldib liikumine, sport ja eriti tantsimine, mis aitavad edukalt vormis püsida ja meele rõõmsana hoida. Olen elanud 10 aastat välismaal ja seal saadud töö- ja elukogemused on mind voolinud just selliseks inimseks, nagu ma olen täna.

Tule! Sina ja Sinu pere olete meie salongipere juurde väga oodatud!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE