Beauty Plaza Ilusalong

25.08.2013 Delfi Naisteka Staar

Beauty Plaza Ilusalongi esimeseks suureks kampaaniaks oli koostöös Delfi Naistekaga “Delfi Naisteka Staar” auhinnamäng.

Muutumismängu auhinnafond oli 2000 eurot ning võitjate jaoks kestis muutumispäev 26 tundi!

Päev algas hommikusöögi ja kohviga ilusalongis Beauty Plaza, mis asub Tallinnas aadressil Liivalaia 22. Hommikusöögi tõi meile ilusalongi Beauty Plaza naaber Mamo kohvik, kelle motoks on teha kiirustavale inimesele võimalikult lihtsaks ja vaevatuks täisväärtusliku toidu kätte saamine. Peale kosutavat hommikusööki tehti õrnema soo esindajal korda nii käed, kui ka jalad ehk ees oli ootamas OPI maniküür ja pediküür, samal ajal kui härra nautis lõõgastavat massaaži ilusalongi Day SPAs. Kui esimesed protseduurid tehtud, suundus naispool kosmeetiku hoole alla ning talle paigaldatakse ripsmepikendused, härra sai osaks Darphini värskendav näohoolitsus.

Seejärel aga viidi meie võitjad Tallinna südames asuvasse Solaris Keskusesse, kus neid ootas hõrk itaaliapärane lõunasöök VAPIANO restoranis. Kõhud täis, võttis ohjad üle stilist Liina Stein, et DENIM DREAM kauplusest leida uued stiilsed riided ning NS KING kauplusest uued mugavad jalatsid meie muutujatele. Kui kõik vajalik kaasa pakitud, sõideti läbi Schlössle hotellist Tallinna vanalinnas, mille delux-klassi toas võitjad öö saavad veeta.

Pikalt aga nautida hotelli mõnusid ei saa, kuna suund võetakse taas ilusalongile Beauty Plaza, kus mõlemat muutujat ootavad juba juuksurid, et kasutades GOLDWELLi tooteid anda juustele uus värskus nii värvi kui ka lõikuse läbi. Ja viimane pingutus enne nauditavad õhtut on ees ootamas — daamile tegi Kaia Triisa õhtumeigi. Härral aga tehti samuti käed ja küüned korda ehk maniküür. Veel väike kohendamine ning ongi valmis! Värske ning uue välimuse ja riietusega kaks särasilmset inimest.

Aga see pole veel kaugeltki kõik! Peale peeglist enda imetlemise ja piltide tegemise, soovisid meie head koostööpartnerid Goldwell, Darphin, Karaja, OPI, Solaris keskus, Mamo ning ka ilusalong Beauty Plaza anda muutujatele üle veel kottide viisi kingitusi ja meeneid.

Ka see pole veel kõik! Pika päeva lõpuks ootas meie muutujaid rikkalik ja romantiline õhtusöök restoranis RIBE. Ja mis oleks parem, kui peale sellist toidunaudingut minna vaatama romantilist filmi SOLARIS KINNO.

Kui kätte jõuab südaöö, maandusid meie muutujad Schlössle hotellis, et muljeid jagada ja magusat und nautida. Loomulikult hommikul saab staarpaar hotellis mõnusa hommikusöögi ja 26 tundi peale suure muutumise algust ootab taas muutujaid argielu, mis on nüüd hoopis värvilisem ja kaunim!

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE