Beauty Plaza Ilusalong

Blogi

Sephora Wish List

ANNEMARIE BÖRLIND – EFEKTIIVNE LOODUSKOSMEETIKA!

Annemarie Börlind Natural Beauty – nad seisavad tõestatud efektiivsusega looduskosmeetika eest, mille loovad innovaatiliste ja jätkusuutlike võtetega läbi kvaliteetse toormaterjali.

Nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi. Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele. Annemarie Börlind on sertifitseeritud ökokosmeetika tootja, mis garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standarditele ja on kõrge kvaliteediga.

Kõik emulgaatorid, mida kasutatakse on saadud looduslikest allikatest ja aktiivsed koostisosad on kõik taimsed – pole kasutatud loomseid produkte.

  • Kõik taimsed toorained, mida tootmises kasutatakse on kõrgkvaliteedilised ekstraktid sertifitseeritud mahepõllumajandulikest ettevõtetest.
  • Tehnoloogia, mida kasutatakse toetub teadlaste viimastele avastustele botaanika vallas, mis lubab kasutada taimede parimaid ja väärtuslikumaid raviomadusi.
  • Isegi veele, mida kasutatakse on pööratud erilist tähelepanu. Kasutatakse allikavett, mis on pärit regioonist Black Forest,  ökoloogiliselt kõige puhtamast piirkonnast Sak­sa­maal, kus on valitsuse poolt keelatud kasutada sünteetilisi väetisi ja kemikaale.
  • Tooted on valmistatud keskkonda säästvalt.
  • Tooted ei ole testitud loomadel.
  • Sobivus inimese nahaga ja effektiivsus on dermatolooliliselt testitud.MIS AITAB ANNEMARIE BÖRLINDI KOSMEETIKATOODETEL SÄILIDA
  • Tooted valmistatakse õhukindlalt suletud ruumides (vaakumis) , mis loob ebasoodsa keskkonna mikroorganismidele.
  • Negatiivne ehk vastupidine osmoos kindlustab selle, et toodetes kasutatav allikavesi  on bakterivaba.
  • Tokoferool (bioloogiline E-vitamiin) on suurepärane antioksüdant. Ürdid (näiteks päevakübar, farnesool, ristik ja raudrohuekstrakt)  stabiliseerivad õlifaasi, vältides toodete riknemise.
  • Puhtal joogialkoholil on antibaktreriaalsed omadused, kasutatakse näotoonikute ja geelide säilitamisel.

Annemarie Börlind on üks vähestest sertifitseeritud ökokosmeetika tootjatest. Sertifikaat garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standartitele ja on kõrge kvaliteediga.

ANNEMARIE BÖRLIND SARJAD:

PURIFYING CARE (vanusele 12-25 eluaastat) – probleemsele, rasusele, ebatäiuslikule nahale, millel on kalduvus vistrikele ja põletikele. Sellest sarjast sai alguse kogu firma ajalugu. Tooted on sügavpuhastavad, niisutavad ja aitavad ära hoida naha sarvkoe kärbumist. Stabili­seerivad naha rasuproduktsiooni ilma nahka liialt kuivatamata ja omavad desinfitseerivat antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet.

Tooted: Puhastusgeel 150ml; Toonik 150ml; Sügavpuhastav mask 75ml; Päevakreem 75ml; Ultra Stick ravipulk 10ml, cover up peitepulk 2,4g

ANNEMARIE BÖRLIND PURIFYING CARE_Office
ZZ SENSITIVE (sobilikud tooted noorele kui ka küpsemale nahale) –  tooted õrnale ja tundlikule nahale, mis on ülitundlik kuumuse, külma, pinge ning samuti säilitus- ja värvainete suhtes. Pro- ja prebiootikumid tasakaalustavad naha loomuliku pH ja mikrofloora. Kuldse Orhidee ekstrakt on ärritusi leevendavate omadustega.

Tooted: Puhastuspiim 150ml; Geel-toonik 150ml; Kaitsev päevakreem 50ml; Tugevdav öökreem 50ml; Vananemisvastane päevakreem 50ml; Vananemisvastane öökreem 50ml; Silmakreem 15ml

ANNEMARIE BÖRLIND ZZ SENSITIVE_Internet
AQUANATURE (sobib alates 25 eluaastast ) – sügavniisutav sari dehüdreerunud, pinnakuivale  ja kombineeritud nahale. Esimesed kortsud hakkavad tekkima meie nahale, kui nahk ei suuda säilitada enam niiskust ning kaotab seda suurel määral. Ideaalne looduslik hooldus nahale, võitlemaks niiskuse kadumise vastu. Sisaldab taimset hüaloroonhapet, mis seob nahas niiskust.

Tooted: Puhastusvaht 150ml; Seerum 50 ml; Kreem-sorbett 50 ml; 24h niisutav kreem 50 ml; Silmakreem 15ml; Niisutav mask 15 ml; Silmapadjad 6x2tk

ANNEMARIE BÖRLIND AQUANATURE_Internet_1
LL REGENERATION (vanusele 30-45 eluaastat) – nahka uuendav ja noorendav sari kuivale, vähese niiskusesisaldusega nahale. Unikaalne Annemarie Börlindi laboratooriumites välja töötatud bio-kompleks aeglustab varaseid vananemise sündroome, aktiviseerib naha loomulikku uuenemist, parandab naha elastsust. Taimsed koostisosad hoolitsevad ja kaitsevad nahka, omavad rahustavat toimet nahaärritusele ja on kudesid kokkutõmbava toimega. On tõestatud, et regulaarsel kasutamisel suurendab naha niiskusesisaldust 60% võrra ja pinguldab ning silendab nahka 40% võrra.

Tooted: Puhastuspiim 150ml;  Geeltoonik 150 ml;  Päevakreem 50 ml; Öökreem 50ml; Silmakreem 30ml;  Vitaalsust taastav mask 50 ml; Niisutav mask 50 ml; Dekolteekreem 50ml

ANNEMARIE BÖRLIND LL REGENERATION RELAU
COMBINATION SKIN (vanusele 20-35 eluaastat) – mõõdukalt rasusele ja kombineeritud nahale. Aitab saavutada naha loomulikku tasakaalu. Kombineeritud nahale mõeldud sarja tooted reguleerivad naharasu produktsiooni, kaitsevad, niisutavad ja toetavad naharakkude uuenemist. Börlindi laborites välja töötatud innovatiivne tootmismeetod  võimaldab kõrgekvaliteedilise mikroemulsiooni tootmise, mille struktuur on kõige lähedasem naha oma struktuurile – matistab nahka ja sulab nahaga õrnalt ühte ilma õliseid jälgi jätmata.

Tooted: Puhastusgeel 150ml; Toonik 150ml; Päevakreem 75ml; Öökreem 50m

ANNEMARIE BÖRLIND COMBINATION SKIN_Inte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VAATA TEENUSTE HINDASID NING TEE ONLINE BRONEERING

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE